Localhost – Spojení přerušeno – 101 ERR_CONNECTION_RESET

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
omachala
Člen | 20
+
0
-

Hezký den,

u jednoho s projektů se nemohu domluvit – a vlastně pořádně ani nevím s čím.

Co se mi děje: Prohlížeč (chrome, firefox) vrací při pokusu o načtení nette stránky hlášení 101 – „Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.“

respektive u každého je chování trochu jiné:
firefox – vrací hlášení stránky subdomain.domain.l po jejím načtení (asi sekundová prodleva)
chrome u stránky subdomain.domain.l žije, avšak oba vracejí stejné hlášení při požadavku na stránku ve formátu subdomain.domain.l/sth

Používám Nette (2.0.3, revize eb558ae released on 2012–04–04) také u dalšího projektu a zde žádný problém není.

Log z Apache:

[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Parent: child process exited with status 255 -- Restarting.
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Apache/2.2.22 (Win32) PHP/5.3.12 configured -- resuming normal operations
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Server built: Jan 28 2012 11:16:39
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Parent: Created child process 4952
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Child 4952: Child process is running
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Child 4952: Acquired the start mutex.
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Child 4952: Starting 64 worker threads.
[Mon May 07 20:10:06 2012] [notice] Child 4952: Starting thread to listen on port 80.

Předpokládám, že chyba je právě onen zmíněný 255 který Apache (snad) restartuje? (Proč jen notice?)

Začal jsem tedy kontrolou httpd.conf (nastavení zde stejné jako u funkčního projektu). Přeinstalování Apache na jinou verzi – bez úspěchu.

Tak dál, přeinstalování PHP na jinou verzi – bez úspěchu.
Aktuálně tedy Na MS Windows 7 – Apache 2.2.22, PHP 5.3.12

Takže s kolegou zkoušíme všechno možné i nemožné a jediná zajímavá věc, ke které jsme došli:

class DefaultPresenter extends BasePresenter
{
    public function startup(){
        konstanta;
    }

Logicky vrací notice o nedefinované konstantě ALE prohlížeč žije (vrací 200 místo 101). A celkově i podle ladičky to vypadá že je vše OK. Pokud ale provedu malou úpravu kódu:

class DefaultPresenter extends BasePresenter
{
    public function startup(){
        parent::startup();
        konstanta;
    }

Prohlížeč nejdřív zobrazí dříve zmíněnou notice o konstatně a po načtení stránky (zase přibližně půlsekundová prodleva) hlásí 101 – Spojení přerušeno.

Projekt jsme testovali na kolegově počítači (ubuntu) a funguje. Na ostrém serveru (debian) funguje.

Samozřejmě jsem zkoušel vytvořit nový „čistý“ presenter + šablony ale výsledek stejný. Jediný rozdíl v odezvě jak už jsem napsal, že subdomain.domain.l vrátí 101 po načtení, subdomain.domain.l/sth vrací 101 ihned.

Děkuji za každý tip!!!

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

zkusil bych aktualizaci PHP(což jsi spsal) a vypnout extension (především eaccelerator, xdebug).

Jinak mě se stávají jiné věci (kvůli wincache). Zkoušel jsem kdyby sandbox a háže mi to (jen na virtualhostu se zapntuou wincacche) chybu Cannot inherit previously-inherited or override constant NAME_SEPARATOR from interface Kdyby\Doctrine\Forms\IObjectContainer. Může to být nějaká kolize hashů…

Editoval bojovyletoun (7. 5. 2012 21:42)

Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

Nepouzivas nahodou v DebugBaru TodoPanel? Viacerym ludom sposoboval tuto chybu prave tento doplnok https://forum.nette.org/…el-todopanel#…

omachala
Člen | 20
+
0
-

Matúš Matula napsal(a):

Nepouzivas nahodou v DebugBaru TodoPanel? Viacerym ludom sposoboval tuto chybu prave tento doplnok
https://forum.nette.org/…el-todopanel#…

ANO! Stačilo vypnout TodoPanel. Nevím jak vyjádřit svůj vděk, opravdu jsem nad tím strávil pár hodin života.

Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

Rad som pomohol :)