[Posledni sobota] Brno, 25.2.2012

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

  • Kdy? Sobota 25. 2. 2012, od 15 hodin
  • Kde? Brno, Taj (13:30) → Veselá Vačice (15:00)
  • Oficiální hash tag: #PoSobota, twitter account: @PoSobota
  • Prosíme, svou účast potvrďte zde

Program:

  • testovani, testovani, testovani
pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Jestli ostatní už všechno ví, já dobrovolně přiznám, že by mě zajímala „klasická“ témata – testování a debugování. Konkrétně phpunit a xdebug.

Kolik se nás sejde před samotnou #posobotou v Taji? :)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já jdu do Taje určitě, nebo můžeme zkusit tu novou indickou, je mi to celkem fuk, mám absťák na vindaloo :))

Pokud bude zájem, můžeme formou diskuze probrat xdebug a phpunit :)

Editoval HosipLan (19. 2. 2012 22:32)

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Já mám poukaz do Taje, tak bych jen nerad chodil jinam :D.

Dojede i David? (A trička?)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Jo, taky jsem si poridil Tajovou poukazku : D Takze bych byl pro nasledujici:

  • osobne bych odjel vlakem z Prahy v 11:42 (EC 171 Hungaria) ⇒ tj. sraz v na Hlavnim Nadrazi v 11:30 ok, takze 10:42 (EC 71 Antonin Dvorak) ⇒ tj. sraz v na Hlavnim Nadrazi v 10:30
  • v Brne budeme v 14:19, tedy sraz v 14:30 v Taji 13:19, tedy sraz v 13:30 (pro zajemce)
  • presun do Vacice (od 16:00 je tam rezervace na 25 mist). jen je tam treba dat do patku vratnou zalohu 1–2k – nemohl by se tam nejaky brnak stavit ji slozit? (jen v patek tam maji nejakou privatni akci, tak by to chtelo zitra).
  • testovani formou diskuze se mi zda dobrym programem; pripadne ja muzu trosku zabrousit do Selenia (prednasel jsem o tom na Barcampu O: )
  • jednalo by se opet o „klasictejsi“ (vice hospodskou) Posobotu; na Openspace / velky blok prednasek uplne neni misto & pocet lidi – to si nechme asi na dalsi mesic.

Par otazek do plena:

  • chceme tim padem ten zacatek posunout na 16h (s tim, ze tam asi predem bude misto, takze kdo prijde, ten muze)? A nebo to cele posunout o hodinu zpet (z Prahy nam jede vlak v 10:42, tj. Taj od 13:30? )
  • mozna zavolat do Taje pro rezervaci? Kolik by nas tam bylo?
  • tech 25 mist ne prijde realne (viz srazy) & jeste se tam asi nekdo upise)
  • kdo by tedy mohl prinest tu zalohu? Bohuzel to z Prahy je trosku lan cesty na otocku ; )

//mimochodem: o par metru vedle je vecer Brnopivo. Nevyuzijeme to nejak?

Edit: prehlasovali jste me : P

Editoval Vitek Jezek (22. 2. 2012 23:51)

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

ono už je to tendle tejden?!

ČD mě skoro dojaly. s novým spojem se cesta Tábor->Brno zkracuje z 5,5 na 4,5 hodiny. a to se vyplatí! a když v polovině přesednu na bus tak 3¾. juch! ještě budu chvíli váhat…

můžu dorazit buď ve 13:45 (prefered) nebo 14:37, takže Taj od 13:30 by mi vyhovoval

@whitek: Selenium bych si poslech rád. budu se s ním muset skamarádit

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Do Taje já! :) A mně by vyhovoval dřívější termín, tj. Taj 13:30 a Posobota 15:00. Do Krna tak jako tak dorazím v jednu.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Kde nakupujete ty lupeny do Taje? Taky bych jeden uživil :D

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

@Hosiplan: na Slevomatu :)

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Testovani beru. Zrovna jsem zacal psat PHPUnit a dava mi to docela zabrat. Drive jsem psal testy jako ma Nette, proste intuitivni; a na phpunit se mi to ted blbe napasovava. Tak muzeme probrat pro/proti.

Jinak pro poteseni oci nas vsech dovedu kamaradku s vystrihem ;)

nAS
Člen | 277
+
0
-

Vitek Jezek napsal(a):

//mimochodem: o par metru vedle je vecer Brnopivo. Nevyuzijeme to nejak?

Je sice kousek vedle prostorove, ale casove je posunute o den :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

@nAS: ach, tyhle drobnosti me nerozhazi : P : D

@HosipLan: mel bych tu jeden v zaloze. Myslel jsem, ze bych zasel behem tech dvou mesicu jeste jednou, ale kdyztak ti jej prenecham, kdybys to jinak nesehnal.

Editoval jsem post (jak vrchni, tak svuj), sraz v Taji tedy v 13:30! (posobota od 15:00). Jen co s tou zalohou? Bez toho by Vacice nebyla : X

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Ja bych tam zasel ale mam to z ruky… musi nejaky Brnak.

Editoval HosipLan (23. 2. 2012 7:51)

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Ja jsem uplne bez penez, ale nekde to zkusim schrastit a skocim tam zitra po obede. Snad to bude stacit.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

ooou, thank you so much! (aneb horka zprava z pole: Honza Dolecek nas zachranil & slozil zalohu, budiz blahorecen! : )

Tesim se na vas zitra v 10:30 na Hlavaku!

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Aktualizace: jsme v Taji a stale cekame na jidlo : ( Kdyztak prijde pobejt!

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Ahoj,
měli jste nějakou kameru? Budou prosím k dispozici záznamy jako (skoro) vždy? :) Díky

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Záznam nebude, nebylo ani moc z čeho :)