[Posledni sobota 29] Šablonová, Praha, 28. 5. 2011

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

@Petr Motejlek: z více důvodů… jedním je že jedu od nejmenšího souboru po největší… (upload je peklo!)

Než se mě podaří uploadnout první a třetí video na Vimeo tak alespoň download…

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

No paráda. A já už se bál, že nebude ;)

Jur4
Člen | 51
+
0
-

Z multishare.cz se bez zaplacení nedá dost dobře stahovat, takže jsem jsem představení bety prozatím reuploadnu tady do S3.

Editoval Jur4 (31. 5. 2011 13:36)

k23
Člen | 13
+
0
-

Jur4 napsal(a):

Z multishare.cz se bez zaplacení nedá dost dobře stahovat, takže jsem jsem představení bety prozatím reuploadnu tady do S3.

Díky moc! :)

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

To je super, to video stahuju 4 hodiny, jsem v půlce a tady se celé stáhne za 40 minut.

Ginny
Člen | 36
+
0
-

Jur4 napsal(a):

Z multishare.cz se bez zaplacení nedá dost dobře stahovat, takže jsem jsem představení bety prozatím reuploadnu tady do S3.

Taky moc díky, žárovku jsem tahal od rána a lekl jsem se, že bych musel tahat dalších pár hodin představení Nette.

Editoval Ginny (31. 5. 2011 17:54)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Jakub dal k dispozici svoje zdrojaky, pro zajemce je mozne jejich stahnuti . Bylo by skvele, kdyby se tu objevili zdrojaky Zarovky ci Drupalu.

Kluci? ; )

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Skupinové (a další) fotky @PoSobota

Pilda
Člen | 52
+
0
-

Dobrý den, moc rád bych viděl to video Nette 2.0 Beta. Bohužel linky už nejsou funkční. Nemohl by to někdo kdo to má někam ještě nahrát? Děkuji.

edit:
JakubS: díky moc.

Editoval Pilda (15. 12. 2011 14:31)

JakubS
Člen | 15
+
0
-

Pilda napsal(a):

video Nette 2.0 Beta. … Nemohl by to někdo kdo to má někam ještě nahrát?

http://www.youtube.com/watch?…