Jak je na tom aktuálně Quickstart

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Zdravím, chci se zeptat, jestli je už v přípravě Quick start pro Nette 2.0, potažmo jestli ho už někdo vytváří nebo jestli můžu ve chvílích volna někde zastrčeně na wiki prozatím tvořit nějaký vlastní.

Tvořil bych asi CD-collection, který mi z brainstormingu připadá jako vítěz.

smasty
Člen | 90
+
0
-

@pilec: Nový quickstart pre Nette 2 začal písať srigi, v akom je to štádiu neviem.

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Zdar, taky jsem začal pracovat na svojí verzi quickstartu. Je to TODOlist a nedá se to označit za nic co by bylo později nějak lépe využitelné, ale spíš by to mělo vyplnit mezeru, než se udělá něco pořádného.

https://docs.google.com/…2cRS_5c/edit

Kdyby se někomu chtělo opravit překlepy atd. řekněte, dám přístup k úpravě souboru.

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Dibi? Environment?
Dle mého názoru by nový QS měl trošku reflektovat aktuální vývoj. Osobně bych šel cestou Nette\Database a Dependency Injection (subjektivní postoj).

jackm
Člen | 54
+
0
-

smasty napsal(a):

@pilec: Nový quickstart pre Nette 2 začal písať srigi, v akom je to štádiu neviem.

Srigimu jsem psal email i na Twitter a neodpověděl, takže už na tom asi nedělá.

Darkry jsem rád, že alespoň někdo něco udělal, ale je tam akorát výpis dat z databáze. Chtělo by to udělat ještě ostatní věci: editaci, přidávání, mazání.

Já na Quickstart čekám už hodně dlouho, ale pořád nic, takže zatím jen stále lenoším, ale kdyby někdo něco napsal, udělalo by mi to velkou radost.

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Sypem si popol na hlavu, ale ten QS nedam. Posledny mesiac som na to myslel niekolkokrat, ale ani raz som sa k tomu nepremohol. Tak ma prosim vyskrtnite z tej tabulky v kolonke QS, do konca roka sa k tomu isto nedostanem.

Viem som idiot, nikomu som nedal vediet, vsetci tapali ze WTF. Pisali ste mi tweety/emaily, ja bez odozvy – strasne sa za to ospravedlnujem.

Pravda je taka, ze teraz s Nette skoro nerobim, fulltime musim ist YiiFramework (v praci aj doma), takze som veciam okolo Nette daval malu prioritu. Je mi to luto, lebo Nette teraz potrebuje predovsetkym podporu od komunity. Urcite ale Nette zase coskoro pomozem, ale ako pisem – tento rok to uz nebude.

srigi.

Panda
Člen | 569
+
0
-

Quickstart mám zadaný jako semestrálku na jeden předmět do školy, deadline nějaké základní verze je 21. 12. 2011. Progress můžete sledovat na https://github.com/…e-quickstart.

22
Člen | 1478
+
0
-

Hezky Panda!!