Při vytváření konfigurace se nerozjede RobotLoader, ale přidávané služby se kontrolují na existenci třídy

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
arron
Člen | 464
+
0
-

Ahoj, zkusil jsem to nadhodit již v jiné vlákně, ale asi se to moc nechytlo…

Poslední verze Nette trpí poměrně zásadním bugem, kdy se při zpracovávání služeb z configu kontroluje existence dané třídy, ale ještě v tu chvíli není nastartovaný robotloader, takže třída není nalezena. Údajně se o chybě ví (nicméně mezi issues jsem jí nenašel), ale trochu mě překvapuje, že dosud nebyla opravena, protože mě přijde opravdu VELMI zásadní.

Nebo je preferované užití takové, že si nejdřív ručně spustím robotloader a teprve potom se zabývám tím ostatním?

Díky za odpověď:-)

22
Člen | 1478
+
0
-

Stáhni si betu a ne dev verzi.. v betě to funguje správně. Taky jsem byl jednu chvili zvyklý, že beta === dev.

Editoval 22 (5. 11. 2011 13:56)

arron
Člen | 464
+
0
-

Jedu dlouhodově na dev verzi (beta už je na mě moc stará, jedu už na novější verzi) a v podstatě snad nikdy tam nebyl žádný problém, takže mě to teď trochu překvapilo…říkám si, že tím David musí něco sledovat, protože tohle je do očí bijící bug, který jsem předsvědčený, že by David nepřehlídnul:-)

22
Člen | 1478
+
0
-

ta beta je jen o chlup starší, a právě re-buildovaná kvůli tomu problému.. jak jsem koupil od Vrtáka, tak prodávám… takže si používej buď Dev a počkej si než se to vyřeší nebo si stáhni o 3 dny starší fungující Betu :-) Dev verze k vývoji není doporučená mj.

Editoval 22 (5. 11. 2011 15:22)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

David o něm ví.