String::unwebalize

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Je to sice věc, kterou si může jednoduše dodělat každý, ale co do Stringu přidat fci na předevedení url na název, tedy něco jako

"ahoj-jak-se-mate" => "Ahoj jak se mate"

aby to bylo „kompletní“.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Tomik napsal(a):

Je to sice věc, kterou si může jednoduše dodělat každý, ale co do Stringu přidat fci na předevedení url na název

Nechápu, jakej by to mělo význam. Převod nikdy může být kompletní, protože diakritiku Nette asi hádat nebude.

Editoval Jan Tvrdík (25. 11. 2008 18:11)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):
Nechápu, jakej by to mělo význam. Převod nikdy může být kompletní, protože diakritiku Nette asi hádat nebude.

Jasně, nikdy to nebude kompletní, ale např. u anglických stránek to moc nevadí (budou chybět vykřičníky a tak), ale teď si píšu Wiki, tak mě napadlo, že by se protiklad této fce hodil (nemám problém si to napsat sám, ale přeci jen, mohlo by se to někomu hodit).

Např. když se podívaš na zdejší wiki, a koukneš na nexistující stránku a dáš ji vytvořit (https://nette.org/…e-to-funguje), pak to samo převede na nadpis, faktem je, že jiné využití mě nenapadá a je to možná zbytečné…

Mas3r
Člen | 116
+
0
-

Je to úpně na nic, to si vytáhneš z DB.

Ola
Člen | 385
+
0
-

Jo, u příspěvku kterej v tý db neni, když zakládáš novou stránku ..

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Ola napsal(a):
Jo, u příspěvku kterej v tý db neni, když zakládáš novou stránku ..

No, právě! :)

Mas3r napsal(a):
Je to úpně na nic, to si vytáhneš z DB.

Právě že nikoli, je pravda, že ta fce nemá mnoho využití, ale nebylo by od věci ji tam mít… ;)

phx
Člen | 651
+
0
-

Prijde mi to jako zbytecnost. Vyuziti opravdu minimalni.

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Ok, už mlčím… :)