Jak je to s finálním Nette 1.0?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Datum ti neřeknu jako nikdo jiný… Ale co ti říct můžu je že to bude opravdu brzy (informace mám od osoby blízké osobě blízké osobě blízké osobě blízké samotnému autorovi).

mm-marek
Člen | 61
+
0
-

Patrik Votoček napsal(a):

informace mám od osoby blízké osobě blízké osobě blízké osobě blízké samotnému autorovi.

OT: Což je podle teorie víceméně každý :)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

každý nemá informace

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

OT: Každý má informace…jen jde o to, jaké ;-)

bobr
Člen | 2
+
0
-

Davide prosím, nemohl by jsi odpovědět na můj dotaz ? Alespoň co přibližně znamená „opravdu brzy“. Týdny, měsíce … Díky :-)

kravčo
Člen | 721
+
0
-

Honza Marek napsal(a):

každý nemá informace

každý nie, len viac-menej každý :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

bobr napsal(a):

Davide prosím, nemohl by jsi odpovědět na můj dotaz ? Alespoň co přibližně znamená „opravdu brzy“. Týdny, měsíce … Díky :-)

To ti nikdo neřekne ani David… Ale myslím si že brzo poznáš co to znamená „opravdu brzy“.

Chbox
Člen | 125
+
0
-

Jinými slovy IRWIR™ – It will be Ready When It will be Ready :-)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Chbox napsal(a):

Nevlastni ten TM nahodou Debian :D

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Do Nette 2.0 stále chybí několik věcí (a dost pravděpodobně nevím o všem):

  • nové formuláře a validátory
  • nové moduly
  • API pro Latte makra
  • namespaces (nyní v samostatné větvi na githubu)
  • vyřešit výjimky
  • anotace (nevím přesně co se s nima bude dít, ale David nechtěl aby se ke stávající verzi psala dokumentace)

Nějak mám stále pocit, že je toho víc než dost. :) Napadá někoho něco, co jsem nezmínil?

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Podle mě ještě něco málo okolo snippetů ( https://forum.nette.org/…zi-nette-2-0 )

Edit: lepší je se podívat na Roadmap: https://doc.nette.org/…ibuting/code Je toho víc než dost :(

Trochu mě mrzí, že je stále nevyřešeno dost důležitých věcí, nové formuláře se měli objevit už dávno a přesto se objevují velké věci, které nejsou úplně tak podstatné (Database, Finder).

Editoval redhead (2. 2. 2011 0:42)

jtousek
Člen | 951
+
0
-

jj máš pravdu, na snippety jsem zapomněl (nepoužívám je takže nevím moc podrobně jak je na tom aktuální implementace.

S tím druhým bodem souhlasím, zvlášť Database mě dost překvapilo. Na druhou stranu pokud formuláře budou mít nějaké rozumné napojení přímo na model a validátory definované v modelu (ala Symfony), bylo by to fajn.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Pokud chceš mít validaci jako v Symfony, použij Symfony validaci ;)

jtousek
Člen | 951
+
0
-

To taky nejspíš udělám, jenom nevim jak ji napojit na formuláře.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

bobr napsal(a):

Je nějaký odhad uvedení finální verze Nette 2.0 ?

Brzy.

Vyki
Člen | 388
+
0
-

David Grudl napsal(a):
Brzy.

:D :D :D Tak doufám že to tak bude, rád bych bakalářku napsal a odevzdal v Nette 2.

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Definuj „brzy“. :D

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

brzy je dříve nežli později

Quinix
Člen | 108
+
0
-

Vyki napsal(a):

:D :D :D Tak doufám že to tak bude, rád bych bakalářku napsal a odevzdal v Nette 2.

Já jsem bakalářku napsal nad Nette 2-alpha a předevčírem ji úspěšně obhájil :-) To, jestli to píšeš nad alfa, beta nebo gama verzí je jenom tvoje věc.

umrlec
Člen | 56
+
0
-

Vyki napsal(a):

:D :D :D Tak doufám že to tak bude, rád bych bakalářku napsal a odevzdal v Nette 2.

Nápodobně :)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Quinix napsal(a):

Já jsem bakalářku napsal nad Nette 2-alpha a předevčírem ji úspěšně obhájil :-)

Nápodobně.