[Nette meetup #1] , Bratislava, 29.1.2011

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Neformálne stretnutie priateľov Nette Frameworku a ostatných webdeveloperov v Bratislave. Akcia je určená všetkým záujemcom o programovanie webových aplikácií, či už ste začiatočník alebo odborník, znalost Nette Frameworku je samozrejme výhodou. Vstup na akciu je zadarmo.

  • Kedy? Sobota 29. 1. 201117.00
  • Kde? Bratislava, kafé Nervosa, Zámocká 30, veľmi blízko MHD zástavky Zochová
  • Svoju účasť prosím potvrďte tu

Program

  • networking

majitel podniku slubil zatvaracku az o 24:00 alebo neskor

Editoval srigi (26. 1. 2011 22:05)

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Do koľkej to bude cca? Akurát v ten deň budem na Hattrick.org futbalovom stretku v Mlynskej doline, takže ak sa mi podarí presvedčiť holku, aby sme tam tak nejak zostali, veľmi rád prídem.

gawan
Člen | 110
+
0
-

ja by som tiež prišiel

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Ja planujem ostat do noci. Sice este nevieme kde to bude, ale po zmapovani zaujmu sa vyberie miesto. Na podobnych akciach casto ostavam do 1:30am :)

fuji
Člen | 2
+
0
-

Určite prídem.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Škoda že se kreje zrovna s PS… Jinak bych rád dorazil… Nicméně když je PS dám přednost PS… (snad příště)

PaBi3
Bronze Partner | 62
+
0
-

Raz sa tá veľká komunita predsa musí rozdeliť, tak by som prišiel :-)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Zrejme sa tiez objavim. :-)

mattonik
Člen | 3
+
0
-

Tiez sa pokusim prist.
S nette sa uz daku dobu snazim skamaratit, tak dufam, ze sa nieco nove dozviem..

A skusil som nacmarat logo pre tuto akciu :)

Nette BA logo
Lopo
Člen | 277
+
0
-

srigi: pokial mozno zaisti plac kde sa bude dat bez problemov dojst autom a zaparkovat … nechce sa mi trepat busom a mhd

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

@mattonik Vdaka za logo, uz je online :)

gawan
Člen | 110
+
0
-

srigi napsal(a):

  • Kedy? Sobota 29. 1. 201118.00

A prečo si to dal na poslednú sobotu? Nebolo by lepšie, aby na Slovensku bola napríklad prvá sobota? Možno sú ľudia, ktorí by radi išli na obe a teraz nemôžu lebo sa to prekrýva.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

@gawan: moje řeč!

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Datum je zvoleny hlavne kvoli volnemu casu organizatorov (ja a @fuji). Zatial je to iba prvy pokus, prezkumanie trhu. Ak sa akcia podari, urcite sa bude v buducnosti planovat tak, aby neboli kolizie s #posob.

Zatial viem iba o Vrtakovi, ze by kcel prist pozriet, neviem o nikom kto by sa chystal do Prahy.

Dalsim dovodom je aj to, ze tu nemame ziadnu poriadnu webdevel akciu (iba same marketerske campy). Kceli sme zorganizovat nejaku akciu co najrychlesie, ale zase mat cas na pripravu. Ako na potvoru to vyslo na 29.

fuji
Člen | 2
+
0
-

Tento prvý nette meetup môžete brať ako taký nástrel. Pokus dať dohromady lokálnu nette komunitu a zistiť záujem. Ak sa tam zistí, že ľuďom by vyhovoval iný termín (pretože napríklad chcú chodiť aj na české PS), nebude žiaden problém vymyslieť pre pokračovania iné načasovanie. Rovnako ak by sa k nám chystala nejaká výprava spoza Moravy :)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Mame miesto (zarezervovanych 10 miest), vid prvy prispevok.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

dyg more … tam nez sa dostanem autom tak ma slahne z tych jednosmeriek …
ako je to tam s parkovanim ?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Da sa parkovat po celej tej ulici, v Sobotu by to nemal byt problem. Male parkovisko je aj hned za zastavkou.

m@te
Člen | 4
+
0
-

je uz nejaky presnejsi program? Koliduje mi to este s jednou akciou a rozmyslam ako to naplanovat

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Co sa tyka programu, budeme zvacsa diskutovat a pit (#posob klasika), pripadne nejaka miniprednaska na notebooku. Velka prednaska na projektore nebude – nie je projektor ani prednasajuci.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

srigi napsal(a):

Da sa parkovat po celej tej ulici, v Sobotu by to nemal byt problem. Male parkovisko je aj hned za zastavkou.

tak potom v poho … nejako sa tam domotam :)