Debug panel pro 0.9.7 – nastroj pro debugovani

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
snipi
Člen | 20
+
0
-

Nerad rusim, ale myslite si, ze by bylo mozny jeste pridat debug panel do stable frameworku, pokud nebude plne odchladena verze 2.0? myslim, ze je to velmi dobrej nastroj pro rychlou orientaci ktera mi bohuzel pri 0.9.7 chyba

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Do staré verze už ne, nicméně 2.0 bude uvedena docela brzo.

snipi
Člen | 20
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Do staré verze už ne, nicméně 2.0 bude uvedena docela brzo.

to me dost mrzi, protoze aktualne mam dost rozpracovanou aplikaci pod 0.9.7 a tohle je v podstate asi jedina vec, ktera mi jaksi chybi… je aspon nejaka moznost nejako modifikovat z verze 2.0 debug aby byl schopen pracovat i pod 0.9.7? mozna nejakej navod, jak na to…

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Možnost samozřejmě je, asi stačí překopírovat adresář Nette\Debug z 2.0 do 0.9.7.

snipi
Člen | 20
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Možnost samozřejmě je, asi stačí překopírovat adresář Nette\Debug z 2.0 do 0.9.7.

zkousel jsem a rozhodne ne…
mozna je problemem debug s N prefixem, resp. 0.9.7 cela s prefixy

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Stáhni 2.0 s prefixy…

snipi
Člen | 20
+
0
-

nepomohlo… zustane prazdna stranka bezevseho… zadny error, zadny log erroru. nic…

mcmatak
Člen | 490
+
0
-

coz o to ono to jde, ale problem je, že to nezachytává vyjímky :( chybu jsem neobjevil,

btw. 2.0 bude už docela brzo :) lepší by bylo ten komentář vynechat (každá sranda má své meze)

snipi
Člen | 20
+
0
-

asi ne uplne rozumim

mcmatak
Člen | 490
+
0
-

přehraj adresář Debug2.0 jak ti píše dg, nahraď jím starý debug v 097, nastuduj jak se nový debug inicializuje a bude fungovat, má to jen jeden háček, nová laděnka mi neumí odchytit jakoukoli chybu, nevím proč, ale hodí to chybu, že došlo k vyjímce v shutdown části skriptu, tedy konec životního cyklu nette