Vyřazení Nette\Application\CliRouter z distribuce

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Navrhuji přesunout Nette\Application\CliRouter z distribuce do Nette Extras. Nemyslím si, že se používá moc často.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

právě s ní pracuju, takže jsem aby zůstala

Editoval sodae (23. 5. 2010 23:46)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

pro návrh

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

proti návrhu používám u každé appsky pro cron

Editoval vrtak-cz (24. 5. 2010 0:52)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

taky jsem proti

Lopo
Člen | 277
+
0
-

ja som rozhodopadne proti vyradeniu – vyuzivam na volanie automatizovaneho importu suborov cez cron a v najblizsej dobe pribudne automaticky update cache tabuliek zlozitych reportov cez cron

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Že se s něčím pracuje málo, neberu jako legitimní důvod k vyřazení z distribuce. Nette už delší dobu není jen pro web. Command-line interface je důležitá vlastnost. Ještě pořešit SOAP, nebo něco obdobného, a je vyhráno ;). Určitě v distribuci nechat.

Roman Ožana
Člen | 52
+
0
-

Jsem za to nevyřazovat.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Rozhodně PROTI vyřazení…používám poměrně často…

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

Proti návrhu.

Maximálně přesunout do Nette\Console ;)

Ondrej
Člen | 110
+
0
-

Proti návrhu a spíše rozšířit konfiguraci v config.ini, aby se dal console mode rozdělit na [production console] a [development console]

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Myslím, že console režim je velmi důležitý, nicméně CliRouter a jeho současná podoba je spíše nástřelem. Docela bych ocenil postřehy, jak k s ním dál naložit a kam to posunout.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Docela s tím bojuju (hlavně s https://github.com/…ues/issue/83)

Ale k tomu co by se mě líbílo (nevím jestli to už nejde) je možnost změny action:

D:\Foo>php index.php action -v

Pak by se mě taky hodilo kdyby se dal definovat Environment::setMode();:

D:\Foo>php index.php action development -v

A nastřelil jsem ještě https://github.com/…ues/issue/97 (Pokud dojde k chybě v CLI je to skoro nečitelné… a tak si raději otevřu výstup laděnky)