Formulář pro více řádků tabulky db

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
llsm
Člen | 121
+
0
-

Dobre odpoledne,
zajímalo by me jak resit tuto situaci:
Mam tabulku se 3mi sloupci – napriklad jmeno, prijmeni, vek. Chci vytvorit formular, ktery mi dovoli pridat vice zaznamu najednou. Nejlepe vytvorit pro kazdy novy zaznam novou grupu a v ni mit pokazde tri stejne formularove prvky. Idealni by bylo generovat ho pomoci cyklu foreach. Jak na to?
Moc dekuji predem vsem mistnim ochotnikum za napady a pomoc.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

llsm napsal(a):

Dobre odpoledne,
zajímalo by me jak resit tuto situaci:
Mam tabulku se 3mi sloupci – napriklad jmeno, prijmeni, vek. Chci vytvorit formular, ktery mi dovoli pridat vice zaznamu najednou. Nejlepe vytvorit pro kazdy novy zaznam novou grupu a v ni mit pokazde tri stejne formularove prvky. Idealni by bylo generovat ho pomoci cyklu foreach. Jak na to?
Moc dekuji predem vsem mistnim ochotnikum za napady a pomoc.

ja taketo veci riesim pomocou DataGrid + jQueryUI

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Nejlepe vytvorit pro kazdy novy zaznam novou grupu a v ni mit pokazde tri stejne formularove prvky. Idealni by bylo generovat ho pomoci cyklu foreach. Jak na to?
Moc dekuji predem vsem mistnim ochotnikum za napady a pomoc.

Sám sis odpověděl. Akorát musejí být jiné názvy, takže si nakonec jmen přidávej $i od for($i = 0, …)

llsm
Člen | 121
+
0
-

Ok, dik,
ptal jsem se hlavne kvuli tomu, jestli neexistuje nejaky korektnejsi zpusob, kdyz se mi zadny nepodarilo najit.