[Poslední sobota 19] Uherské Hradiště 31. 7. 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8107
+
0
-

Poslední sobota prazdninova

Poslední sobota je pravidelné neformální setkání přátel Nette Frameworku, střídavě pořádané v Praze a v Brně a v Pradubicích a Ostravě a … Uherském Hradišti! Při příležitosti konání Letní filmové školy. Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma.

Editoval Whitek (31. 7. 2010 13:59)

David Grudl
Nette Core | 8107
+
0
-

Protože tady dosud není žádná odezva, ani negativní ani pozitivní, tak si nejsem jist, jestli je o setkání v Uherském Hradišti vůbec zájem. Je jasné, že nejde o standardní PS, stejně tak není moc atraktivní jezdit do Hradiště bez toho, že by tam člověk alespoň přespal a strávil krátký čas. Právě v tomto se dá LFŠ využít, že člověk si tam vezme akreditaci třeba na 1 den a získá možnost rezervovat ubytování v ZŠ za srandovní peníz a eventuálně navštíví jeden film.

Druhou možností je uspořádat standardní PS v Brně. Tj. vymyslet program atd, vše co k tomu patří.

Co preferujete v prázdninový měsíc?

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Jsem tou dobou na vodě, takže doporučuju Brno, aby mi nebylo líto, že jsem zase někde nebyl.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Festivaly mě nějak neoslovují, takže se těším na srpnovou PS…

Editoval Majkl578 (8. 7. 2010 21:56)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já chci Uherské Hradiště! :D Ale Brno je taky dobrý :)
… mám to blíž něž do Prahy.

Ale pojedu klidně i do polska pokud tam bude PS :)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Majkl578 napsal(a):

Festivaly mě nějak neoslovují, takže se těším na srpnovou PS…

+1 … nápodobně

wdolek
Člen | 331
+
0
-

:) ja bych se vyjadril, kdybych si tohoto threadu vsiml drive… abych pravdu rekl, v letnim provozu jsem si rekl, ze pojedu za Nette kamkoliv (jak rika HosipLan, i ja bych si udelal klidne vylet i do polska)

a 3 tydny pred PS… kdekoliv… je to jak? UH nebo Brno? (Davide, rozhodni radsi ty (a jenom ty) – komunitni hlasovani se nejak neosvedcuje ;D)

nAS
Člen | 277
+
0
-

Já budu pátek – neděle na filmovce, takže UH bych ocenil…

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Do HK bych se přes noc možná i vypravil, to vypadá jako zajímavý výlet.

OndrejSlamecka
Člen | 41
+
0
-

Já bych se konečně rád zůčastnil, do UH to mám nejblíž ze všech dosud konaných PS, takže jsem pro a těším se :o)

A kdo tu psal, že nemá rád festivaly, tak to vubec nevadí, protože na žádný film nemusíte :o) Je tam prostě jen víc lidí než obvykle.

Editoval OndrejSlamecka (11. 7. 2010 21:25)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

tak jak to bude? PS je příští týden :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Vhodnější asi bude udělat PS v Brně. Najde se brnák, který by si vzal orgranizaci pod palec a zamluvil restauraci?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Whitek napsal(a):

Vhodnější asi bude udělat PS v Brně. Najde se brnák, který by si vzal orgranizaci pod palec a zamluvil restauraci?

WTF? Není náhodou filmová PS v UH?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

no ale tak si precti tenhle topic – maji pravdu, ze pokud nejsi na LFS tak PS v UH neni nic moc.

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

stále váhám zda dorazím a teď koukám, že vlastně nevím kam.

tak kam?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Hmm tak já nejedu, všem ostatním přeju příjemnou zábavu :) uvidíme se až na srpnové ;-)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

jeminanku :) … tak ja nakonec mozna pojedu, ale stejne jako paranoiq nemam zdani KAM !… brno precejen neni tak mrnave (a to jsem prazak!)… prosim o urgentni info! :) diky

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

no vzhledem k tomu, ze naprosta vetsina aktivnich (tj kteri nejsou na vode / ve vzduchu / na tabore / zavreni a programuji / …) Nettistu je opravdu v okoli UH, tak jsem pro se vratit k puvodnimu planu a sejit se (jako minuly rok) v Uherskem Hradisti pred Klubem Kultury v 15:00!

wdolek
Člen | 331
+
0
-

lol, hele, nedelejte si srandu :D za 2h mi jede masinka do brna a padaji zde navrhy na UH! …

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

wdolek napsal(a):

lol, hele, nedelejte si srandu :D za 2h mi jede masinka do brna a padaji zde navrhy na UH! …

No ale mohol si si domysliet, ze to asi bude v UH. David cele dni twittoval o diani na LFŠ.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

srigi napsal(a):

No ale mohol si si domysliet, ze to asi bude v UH. David cele dni twittoval o diani na LFŠ.

:D kdyz ja ale nemam twitter :)) .. no tak pojedu do UH no :D … a nebo jeste radsi zavolam davidovi… telefenni cislo ktere na nej mam je zda se neaktualni X-(

PS: masinka do UH uz ale odjela, takze… prijedu pozdejs X-( (a rad bych vedel, kam presne se ma takovy prazacek dostavit – urceni mista konani „brno“ nebo „uherske hradiste“ precejen uplne nestaci, nejde zrovna o nejpresnejsi geograficky pojem)

Editoval wdolek (31. 7. 2010 9:56)

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

tož razím. jestli někdo chcete svízt z Brna do UH, tak *********. budu tam doufám tak kolem 2–3h.

a kdybych se snad nedostavil, tak si na mě vzpomeňte a písněte ať nebloudím. na wítka a davídka phone mám, ale spolehněte se na ty programátory, že :]

EDIT: heh. zpožděníčko :]

Editoval paranoiq (31. 7. 2010 11:50)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

kdyztak muj phone jest 776 184 835, snad jej budu slyset ; )

wdolek
Člen | 331
+
0
-

kuriozni seslost…

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

tož povídejte, tohle bude asi hodně lidí zajímat jak to dopadlo :)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

sodae napsal(a):

tož povídejte, tohle bude asi hodně lidí zajímat jak to dopadlo :)

naplanovali sme kompletni refactoring (mozna s tim pomuze par vyvojaru z redhatu), mame zadelano na 1.1… take sme se domluvili co s dokumentaci – ta se cela prepise, ustanovi se par lidi, kteri to budou mit na starost – utvrdili jsme se v tom, ze aktualni navrh dokumentace je koser, takze se zakazuje cokoliv menit do doby, nez to bude cele napsano.

do ditribuce nette se prida dibi, ktera bude take o neco vylepsena, a prida se prima podpora pro doctrine (aby se to jednoduseji nasadilo s nette).

take sme dumali nad tim, jestli nette neportovat do pythonu – s nazvem pyNette, aby django melo taky nejakou poradnou konkurenci.

mno… a jinak se tam hodne trochu pilo :D takze co jsem uvedl vyse nemusi byt vubec pravda

Editoval wdolek (2. 8. 2010 8:36)

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

vůbec wdolkovi ten poslední odstavec nevěřte. vše výše je pravda. refaktoring bude. dokumentace bude. „M“ bude (to z MVC). prostě bájo