jak přidat nové rozšíření Navigation menu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
KillPrd
Začátečník | 110
+
0
-

Ahoj jsem tu zase, jsem trošku zmaten protože ač najdu cokoliv na nette tak z 75% nefunguje jak má věřím však že chyba je ve mě.
Například řeším chtěl jsem si dodělat menu a chtěl jsme ho přes plugin :Navigation Usnadňuje tvorbu menu a drobečkové navigace
No a nikde jsem nevyčetl jak ho zprovoznit nebo kam nakopírovat složku Navigation.

pokud v presenteru udělám to co je v textovém dokumentu píše mi to že class Navigation nenalezena.

základní informace jak postupovat nějak chybí nebo jsem je nenašel a to web nette vždy projíždím křížem krážem než napíšu do fora. Předem děkuji…

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Nakopíruj ji tam, kde to uznáš za vhodné (třeba libs/plugins/). Nikdo ti nic nepředepisuje, pokud máš nastaven RobotLoader (a aby prohledával třeba zmíněnou složku libs/), zkus smazat obsah složky app/temp (resp. podsložku s cache RobotLoaderu). To vyřeší vždycky problém s nenalezením třídy. Všechno ostatní je napsáno na stránce s tímto pluginem.

Editoval redhead (6. 8. 2010 11:46)