jquery tabs duchove (obtisk obrazovky)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Opolo.
Člen | 11
+
0
-

ahoj, pri pouzivani jquery tabu mi v SAFARI (na jinych prohlizecich jsem se s tim nesetkal) vyskakuji duchove. Pokud scrollnu trosku niz, a prekliknu v tabu, obtiskne se mi cast obrazovky do leveho horniho rohu. Po resize okna nebo oznaceni mista tazenim mysi, kde je obtisk, zase „duch“ zmizi (ne cely, pouze mista, ktera se dala oznacit tazenim mysi). Nesetkal se s tim nekdo? Nedela to pouze muj prohlizec ale otestoval jsem chovani na dalsich 2 safari. Mozna by se to hodilo do jineho fora vztazeneho na jquery, ale taby uz jsem pouzival i jinde a nikdy jsem se s timto chovanim nesetkal, az tady u nette.

blacksun
Člen | 177
+
0
-

Spíš bych to viděl na nějaký problém s css styly v Safari.. potažmo teda jquery tématem.. ale nepatří to do nette fóra..

ic
Člen | 430
+
0
-

Něco podobného sice né s tabs ale s position:float objektem mi dělá chrome na vývojové verzi 6.X, ale ten samý problém už není v aktuální ostré verzi 5.X to jede v pohodě, takže na 999‰ jde o chybu vývojové verze, není to Safari taky nějaký nighty-build ?

Opolo.
Člen | 11
+
0
-

Vyvojovou verzi nemam. Na chrome to jede v pohode (i kdyz maji stejne vykreslovaci jadro). Prohlidnu ty floaty, jestli tam nedelaji neplechu. Diky za tip.