Netbeans + našeptávač nette tříd

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Lota
Člen | 38
+
0
-

Zdravím..
Začínám s nette a chtěl bych si co nejvíce usnadnit začátek. Nebaví mě pořád hledat v dokumentaci a tak by se mi hodilo našeptávání do netbeans. Plugin jsem si už nainstaloval. Nevím jestli třeba s ním neumím zacházet, ale představoval bych si když napíšu
<?php $form = new ?> a zmáčknu ctrl+mezerník, tak mi to nabídne třídy k dispozici. To sice udělá, ale nejsou tam žádné třídy nette. Jako např. Form. Poradíte mi, prosím, co dělat, aby mi to nabízelo i třídy či metody nette frameworku?

voda
Člen | 561
+
0
-

A máš Nette v projektu? Buď ho musíš mít v projektu v 'sources 'nebo ho zadej do Project Properties – PHP Include Path.

Lota
Člen | 38
+
0
-

V PHP Include Path mám jenom „Global PHP Include Path“.. co tam mám teda přidat, aby to napovídalo i nette?

westrem
Člen | 398
+
0
-

Lota napsal(a):

V PHP Include Path mám jenom „Global PHP Include Path“.. co tam mám teda přidat, aby to napovídalo i nette?

Pravym klikni na meno projektu – Properties – PHP Include Path – Add Folder – pridaj adresar kde mas zdrojove subory k Nette.

NetBeansy takto budu pri builde zahrnovat aj tuto cestu a pri naseptavani ti potom budu ukazovat aj triedy z Nette.

Lota
Člen | 38
+
0
-

Aaa.. jak jednoduchý:-) Dík!