nefungujici snippet po redirectu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Opolo.
Člen | 11
+
0
-

Zdravim, mam problem se snippetem, ktery po redirectu prestane fungovat.

Na strance (Article:Prepare) se snazim pridat ke clanku tagy + mam form s jednim inputem, po odeslani se mi tagy vyfiltruji. Tohle mi zdarne funguje. Problem nastava, pokud clovek aktualizuje stranku, nabidne se mu, jestli chce pokracovat v editaci clanku, nebo chce praci zahodit a pokracovat znovu (pri vytvareni clanku se vklada zaznam do DB pro autosave).

Ono zahozeni resim ajaxovym volanim {link Article:Startnew}, kde se mi smaze zaznam z DB a pouzije se redirect: $this->redirect(„Article:Prepare“);

po tomto presmerovani se zase vsechno pekne nacte (vytvori se novy zaznam v DB), ale filtrovani uz je mrtve (resp. ajax se vykona, ale vraci {„state“:[]})

cumim do toho uz nejakou chvili, a nevim co za zverstvo na me kde ciha :/ (zavinacema sem vydlazdil snad vse)

Opolo.
Člen | 11
+
0
-

hm, tak uz sem si tak z nouze zacal presouvat znacky nahoru dolu, a zjistil jsem ze to bude spis pouzitim konstrukce if

@{if $autosaveId!=0}

  <p><strong>Máte ropracován článek</strong></p>

  <a href="{link Article:Prepare, 'id' => $autosaveId}">Pokračovat v práci na tomto článku</a> |
  <a href="{link Article:Startnew}" class="ajax">Zahodit článek a začít od začátku</a>

@{else}

<div id="tabs">
  <ul>
    <li><a href="#fragment-1"><span>1</span></a></li>
    <li><a href="#fragment-2"><span>2</span></a></li>
    <li><a href="#fragment-3"><span>3</span></a></li>
    <li><a href="#fragment-4"><span>4</span></a></li>
    <li><a href="#fragment-5"><span>5</span></a></li>
  </ul>

  <div id="fragment-1">
    @{include step-1.phtml}
  </div>
  <div id="fragment-2">
    @{include step-2.phtml}
  </div>
  <div id="fragment-3">
    @{include step-3.phtml}
  </div>
  <div id="fragment-4">
    @{include step-4.phtml}
  </div>
  <div id="fragment-5">
    @{include step-5.phtml}
  </div>
</div>
@{/if}

kde $autosaveId si nastavuju v presenteru. Pokud plati podminka a vypisou se mi ty odkazy, po kliknuti na zacit znova se to rozsype. Pokud ale jako podminku na {if 0} a ty odkazy dam za {else} tak si muzu klikat jak chcu, a fungujou mi oba :X bohuzel nerozumim tomu, proc :/

Opolo.
Člen | 11
+
0
-

tak, a abych to dovrsil, jak se rika „do tretice…“. Zkusil jsem si ten redirect zakomentovat, takze dojde ke smazani zaznamu z DB (volani scriptu pres ajax (druhy odkaz)) a konec. Kdyz ted aktualizuji stranku rucne, a snazim se pouzit muj widget pro filtraci tagu, tak je mrtvy :/