Podmíněné komentáře v šablonách (IE 6+)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Dobrý den,

už z toho trošku jančím a doba kdy tenhle topic posílá snad dokazuje, že fórum beru jako poslední možnost. Jde o to, že jsem dostal nakódovaný krásný design (*.html), který jede pěkně ve všech prohlížěčích včetně IE (Testováno 7 a 8). Je používáno podmíněných komentářů:

<!--[if IE]> -->
<link rel='stylesheet' href='{$baseUri}css/ie.css' type='text/css' media='screen, projection'>
<!-- <![endif]-->

ovšem pokud naprosto identický soubor uložím jako @layout.phtml, bez include ani bloků ani ničeho takového, tak se mi stránka kompletně rozhodí. Myslím, že bude zakopán někde pes ve vyhodnocování té podmínky, že to není úplne stoprocentní. Ví někdo jak naincludovat tedy speciální CSS pro IE. Popřípadě, jak to řešíte vy?

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Obávám se, že tohle nebude mít s Nette nic společného. Můžeš sem postnout, jak vypadá tenhle kus kódu, poté, co ho přežvýká PHP/Nette, ale fakt si myslím, že problém bude jinde.

Vyki
Člen | 388
+
0
-

Testoval jsem to ve svém @layoutu a funguje to bez problémů. Možná hlouopá otázka, ale zkoušel jsi ručně smazat temp?

ic
Člen | 430
+
0
-

pilec napsal(a):

<!--[if IE]> -->
<link rel='stylesheet' href='{$baseUri}css/ie.css' type='text/css' media='screen, projection'>
<!-- <![endif]-->

Nevím jestli tento ^ zápis… není nějaký přeformátovaný vložením do fóra, ale jestli ne tak ten podmíněný komentář pro IE je špatně… píše se <!--[if IE]> a ukončuje se <![endif]-->, případně s verzí takto <!--[if IE 6]> a ukončení stejné

Lopata
Člen | 139
+
0
-

ic má pravdu. Viz quirksmode

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Jj, díky, přesně tak jak píšete, špatně napsaný koment :(.