n:foreach-else ⇒ InvalidStateException

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
RDPanek
Člen | 189
+
0
-

Ahoj chci použít:

<tr n:foreach-else> nic </tr>

proto, když nemám nic v poli, aby mi místo výsledku vylezla zpráva, že se nic nebude vypisovat, ale vyhazuje mi to Exception:

Filter LatteFilter::__invoke: Unknown macro-attribute n:foreach-else on line 49. (in file …/templates/Articles/default.phtml)
--\

koukal jsem po fóru, ale všude se o tom píše ajk se to dá používat - je tato syntax ještě platná? nebo mi něco chybí? Díky :-) Dan

Editoval Gaudentius (21. 4. 2010 20:51)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

To snad nikdy reálně neexistovalo.

rokerkony
Člen | 122
+
0
-

na foru se vzdy jen probiralo ze by to mohlo byt ale nikdy se to neimplementovalo… i kdyz treba smarty to ma

blacksun
Člen | 177
+
0
-

Já bych se bez dovolení přifařil k tomuto příspěvku s otázkou, jestli je někde nějaký kompletnější popis či seznam „n-atributů“ použitelný v šablonách…

Díky ;)

Foowie
Člen | 269
+
0
-

Jelikož se to dá celkem jednoduše nahradit <tr n:if="empty($var)">nic</tr> tak mi tohle přijde možná zbytečné/matoucí…

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

Foowie napsal(a):

Jelikož se to dá celkem jednoduše nahradit <tr n:if="empty($var)">nic</tr> tak mi tohle přijde možná zbytečné/matoucí…

To se mi zdá jako adekvátní náhrada, díky.

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

blacksun napsal(a):

Já bych se bez dovolení přifařil k tomuto příspěvku s otázkou, jestli je někde nějaký kompletnější popis či seznam „n-atributů“ použitelný v šablonách…

Díky ;)

Tak jsem teďka ráno hledal a nic jsem nenašel. takže pravděpodobně se bude ještě dopisovat dokumentačka.