[addon routing-debugger] Routing Debugger 2.0

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Diskuse ke stránce Routing Debugger 2.0


Feature Request

Co takhle udělat Routing Debugger 2.0 stejně jako Debug::consoleDump();?

Inza
Člen | 330
+
0
-

To pak ale bude spíše Routing Debugger 3.0, ne?;-)

David Grudl
Nette Core | 8099
+
0
-

Navrhoval bych Routing Debugger 2.0 přejmenovat, protože takto to vypadá, že jde o novější verzi debuggeru z distribuce, což nedává smysl.

David Grudl
Nette Core | 8099
+
0
-

(Dočasně) jsem tento doplněk dal pryč, protože uživatele skutečně mate. Chci se tedy zeptat, jestli má oproti současnému RoutingDebuggeru v distribuci nějakou výhodu?

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Může to jít pryč. Ty dva nástroje se liší vpodstatě jen tím, že jeden je v pravém horním rohu stránky a druhý v levém. Možná, že výhodou toho z addons je to, že má zavírací křížek :)

Editoval Honza Marek (12. 3. 2010 10:14)

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

Dovolil bych si poukázat na několik nedostatků, kterými trpí oficiální Routing Debugger – na ten neoficiální jsem rezignoval, neboť několik nedostatků opravoval ale jiné přinášel…

  1. Šířka – při dlouhých routách „ujede“ fixovaný box debuggeru mimo levý okraj obrazovky
  2. Při nastavení šířky tento však zůstává takhle široký i po „zaklopení“ – čili překrývá podstatnou část stránky

Taktéž se mi nepodařilo ani za boha zobrazit Routing Debugger na ostrym serveru – ale příliš jsem to nezkoumal…

Nevím jestli to ale má prioritu. Osobně bych viděl cestu spíše Nette::Debug s API a RoutingDebugger jako extension panel.