Vypnutí autocomplete na formulářových polích

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
kamil
Člen | 14
+
0
-

Zdravím ve spolek,
řeším jeden problém, potřeboval bych na formulářích jako je přihlašovací nebo registrační nějak jednoduše vypnout autocomplete aby mi prohlížeč pokaždé nevyhazoval seznam již zadaných hodnot. Nepodařilo se mi na foru nic o tomto najít, ani vygooglit.
Dá se to něčím jednoduše vypnout?
A ještě další otázka, můžu si prvky formuláře a jejich labely vypsat úplně sám? co když mi nevyhovuje pořadí ve kterém je nette vypisuje a třeba je vůbec nechcu dát do tabulky?
Třeba takový registrační formulář v arabštině je zarovnán zprava doleva a popis formulářového pole je vpravo. (tolik jen příklad)

Děkuji za rady.

radas
Člen | 220
+
0
-

Existuje atribut autocomplete, kterému můžeš dát hodnotu „off“, ale takové pole nebude pak validní podle XHTML, protože tento atribut si přidal Microsoft do svého IE.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

kamil napsal(a):

Vlastní renderer, manuální vykreslení formu (viz. examples z distribuce), případně nastavení pole wrapperů u rendereru získaného z vytvářeného formu pomocí getRenderer()

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Co mě napadá, třeba generovat za název inputu ještě několikamístný řetězec, aby ten input byl vždy unikátní.

Ale pokud funguje cross-browser ten autocomplete="off", tak bych se na validitu vykašlal.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Toto jsem kdysi řešil a jediná možnost, která skutečně fungovala byly unikatní názvy polí.