DataGrid a nevalidní kód

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
toka
Člen | 253
+
0
-

Zdravím.
Používám DataGrid s filtry a je jím generován nevalidní kód. Konkrétně např. tato část:

.
.
.
  <td class="actions">
    <input type="submit" name="filterSubmit" id="frm-datagrid-demoGrid-form-filterSubmit" value="Filtrovat" class="button" title="Filtrovat" />
  </td>
  <input type="submit" name="filterSubmit" id="frm-datagrid-demoGrid-form-filterSubmit" value="Filtrovat" class="button" title="Filtrovat" style="display: none" />
</tr>
.
.
.

Mám tedy dotaz, proč jsou oba inputy se stejným ID a druhý, i když je skrytý, je mezi </td> a </tr>, což je špatně?

iguana007
Člen | 970
+
0
-

to je divné :) 2× stejný submit a jeden z nich hidden? By mě zajímalo jaký to má smysl … asi bug, jsem zvědav, jak se toto vyřeší, protože se chystám datagrid implementovat do své aplikace :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

řekl bych že je to tam z důvodu aby fungovaly filtry i když není definován ActionColumn tj. když tam není sloupeček kde se běžně zobrazuje submit tlačítko pro aplikaci filtrů.

EDIT: jaká verze DG? já to tam totiž nemám.

Editoval vrtak-cz (21. 1. 2010 11:53)

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Mrkni se na zdrojáky dema, tam je to v pořádku, tudíž předpokládám bude chyba někde u tebe.

toka
Člen | 253
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

řekl bych že je to tam z důvodu aby fungovaly filtry i když není definován ActionColumn tj. když tam není sloupeček kde se běžně zobrazuje submit tlačítko pro aplikaci filtrů.

EDIT: jaká verze DG? já to tam totiž nemám.

Měl jsem starou verzi @version $Id: DataGrid.php 50 2009-08-13 06:25:21Z $ ve verzi @version $Id: DataGrid.php 53 2009-10-20 20:46:04Z $ to je již OK. Moje chyba, že jsem nestáhl aktuální.

Editoval toka (21. 1. 2010 14:07)