Html::el v label formuláře = prázdno

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
rokerkony
Člen | 122
+
0
-

ahoj.. chtěl jsem přidat do label formu html protože tam klient chce mit jednotky jako třeba g/cm3 apod…

zkoušel jsem to takto

$form->addText('cat_subtitle', Html::el()->setHtml($val->spec_title . ' - ' . $val->spec_detail))
	->addConditionOn($form['cat_design'], Form::EQUAL, 'long')
		->addRule(Form::FILLED, 'Musíte vyplnit položku: Podnázev');

ale pokud použiju třídu Html tak se mi zobrazí prázdný label…? dělám něco špatně?

proměnné $val->spec_title a $val->spec_detail obsahují string s html značkami… zkousel jsem tam dát na zkoušku i obyčejný text a ani to nepomohlo, pořád prázdno

díky za nápady

verze Nette: 0.9.3-dev 3770404 released on 2009–12–31
PHP 5.2.9

Panda
Člen | 569
+
0
-

Zrovna včera jsem na to koukal, ale nevím jestli je to bug, nebo feature…

Pokud metoda IFormControl::getLabel() vrátí objekt Html (a ona ho vrací), tak se nad tímto objektem zavolá $label->getHtml(), připojí se k němu label suffix a label requiredsuffix a opět se to nastaví jako HTML toho prvku ($label->setHtml()). Jenže bota je v tom, že metoda Html::getHtml() vrátí FALSE, pokud je některý z jeho potomků objekt. A ten tam v tomto případě dáváš.

Jinak bych možná jednotky dal spíš jako description toho políčka, ten HTML přijímá. Dělám to tak na http://tisk.nezavisle.eu/home/kalkulace#….

rokerkony
Člen | 122
+
0
-

aha.. no tak možná je to bug :) ale rozhodně si vystačím s description ;-) díky :) nějak mě to nenapadlo :)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Ono z formuláři je teď nějak moc problémů. Ještě s tim překládáním textových polí, přes translator, divné, divné..

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Už jsem o tom psal (bez odpovědi)

https://forum.nette.org/…el-nefunguje

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Fixed

redhead napsal(a):

Ono z formuláři je teď nějak moc problémů. Ještě s tim překládáním textových polí, přes translator, divné, divné..

Tak je hlaš ;)