[2010–01–15] Debug::enable() a výčet IP adres

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Pokud potřebujete něco doladit na ostrém serveru, je dobrou praktikou nastavit Debug tak, aby pro váš počítač běžel v režimu DEVELOPMENT a pro všechny ostatní v režimu PRODUCTION. Pokusil jsem se minimalizovat šanci, že se něco pokazí a omylem Debug nastavíte přesně obráceně.

Metodě enable() je nyní možné jako první parametr předat seznam IP adres, na kterých má běžet v DEVELOPMENT režimu. Buď jako pole nebo jako řetězec, kde jsou jednotlivé IP adresy oddělené mezerou nebo čárkou.

Debug::enable('127.0.0.1, 95.129.103.20');

Což dobré, ne? ;)

Nicméně aby řešení bylo zcela dokonalé, je potřeba je provázat i na Environment. Do toho jsem se zatím nepouštěl, dokud se nějak čistě nevyřeší otázka se setMode().

Cifro
Člen | 245
+
0
-

Dobré dobré. Konečne :P

Edit: // nalinkoval som ten istý post aj ja, len som si to nevšimol :))

Editoval Cifro (15. 1. 2010 1:08)

despiq
Člen | 320
+
0
-

Pekne

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Spíš bych ocenil podobnou ficuru ve zminovanem prostředí. Tohle se ale hodi občas taky, díky.

Jod
Člen | 701
+
0
-

Podobná vec čo používame u nás, mi u nás už dosť krát pomohla :)

Cifro
Člen | 245
+
0
-

Ja to používam aj pre vypnutie Google Analytics a iných počitadiel, aby moje prístupy na web (čo je viacmenej kvôli ladeniu a kontrole webu) sa nezaratávali. Alebo aj kvôli zablokovaniu (napr. presmerujem na 404ku) nežiadúcich IP adries.

Editoval Cifro (15. 1. 2010 14:13)