[Poslední sobota 12] Vánoční, Praha 26. 12. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Vánoční (virtuální) Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelné neformální setkání přátel Nette Frameworku, střídavě pořádané v Praze a v Brně (nebo jinde). Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma.

  • Kdy? Sobota 26. 12. 2009 v 16.00
  • Kde? Praha, restaurace Fraktal Bar (WiFi included, mapa)
  • Svou účast potvrďte zatím zde na foru! (ať víme, jak velkou hospodu máme sehnat)

Program

  • 16:00 – 17:00 – příchod, představení se
  • 17:00 – 20:00 – bude doplněno (např. vánoční besídka, zpívání koled, předávání dárků)
  • 20:00 – ráno – doplňování tekutin, volná zábava, opožděné vzívání Ježíška

edit: po dohode s ucastniky posunut cas srazu ; )

Editoval Whitek (26. 12. 2009 13:42)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Vtip ? :) Vítku prostě teď jses rozhodl že se prostě sejdem ? Chápu to dobře ?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

vubec ne vtip – ptal jsem se Davida, ktery prohlasil, ze je nejvyssi cas zacit s organizaci. Z google wave mam za to, ze by mohl i priject (a pochlubit se komunite vanocnim darkem).

Navic jsme Cesi – pijeme radi, at uz je zaminka jakakoliv : D A bylo by IMHO rozhodne skoda, zanedbat takovou peknou prilezitost, jako je jubilejni 12 (resp. 11) Posledni sobota!

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

No problem je ten že my už jsme s kámošem všechno naplánovali :) a fakt je ten že zítra nepojedu ale pojedu až pozítří tedy na neděli, a pěkně skouknout film Avatar, tedy jestli by jste ještě do 8,30ráno počkali (ale to asi pochybuji) tak bych ještě na rychlo za váma zaběhl :).

+Edit: Co takhle kdyby zbylá nette skupina šla do Imaxu podívat na Avatara ? :) např. David by ho viděl znova ale už v lepší kvalitce

Editoval sodae (25. 12. 2009 20:04)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

A jéjé, LAST MINUTE organizace… :D
Takže si tipnu, dostaví se celkem 5–7 lidí. :)
Já na 90% nedorazím, je to na mě moc na poslední chvíli.

sodae napsal(a):
+Edit: Co takhle kdyby zbylá nette skupina šla do Imaxu podívat na Avatara ? :) např. David by ho viděl znova ale už v lepší kvalitce

A ty jsi nám rezervoval místa jo?
Mmj., můžeš jet zítra a u někoho přechrupnout. :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Tak na PS je docela pekne, ze jsou pravidelne a tedy i odhadnutelne (termin i misto). Ale mas pravdu, ze jsme si mohli vzpomenout driv.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Já buď přijedu nebo ne – ještě nevím :)

sodae napsal(a): Co takhle kdyby zbylá nette skupina šla do Imaxu podívat na Avatara?

Já bych šel, ale nevím, zda se seženou lístky.

Editoval Jan Tvrdík (25. 12. 2009 23:23)

David Grudl
Nette Core | 8105
+
0
-

Tyjo přiznám se, že jsem tentokrát pro organizaci neudělal vůbec nic, to znamená, ani nevím, jestli je hospoda otevřená a jestli tam mají volno. Ale klidně přijedu :-)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Napsal jsem jim SMSku, rano zavolam a dam vedet. Ale vypada to, ze Fraktal bude mit otevreno.
Davide, mohl bys prosim udelat sraz na Srazy.info?

BTW jak to vypada s projektorem? Platno mam doma, ale projektor ne : ( Popr. potrebujeme jej? Nebude to dnes komornejsi – tj nepostaci notebook?

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

IMAX dle mých zdrojů do 6.1. na Avatara vyprodán :-)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Na internetu je stále možnost rezervace míst, takže si nemyslím, že je všechno vyprodáno.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Ano jak říká Honza, dívejte se na internetu tam jsou přímo to co mají ty co to obsluhují, ne to samé ale synchroní s webem, my máme na zítřek ráno rezerve :D ale lidi na dnešek bych měl mít těž jednu , kdo by byl kolem skuste se poptat na jméno Martin Sadový :D Hlavně ne zítra :D

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

v pripade zavreneho fraktalu (nechteji brat mobil) se akce presouva o par metru dale do restaurace U poctu (http://www.upoctu.cz/ – wifi/zasuvka included).

David Grudl
Nette Core | 8105
+
0
-

Tak trošku mi ujel autobus, takže tentokrát s vámi budu asi jen pomocí telemostu

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

OK, co takhle zkusit i telekonferenci pro opozdilce ci lenochy? O: )
Skype? Nebo mate jiny napad?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

[Poslední sobota 12] Vánoční, Praha 26. 12. 2009 – Skype-ová ? Do toho jdu!

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Na internetu je stále možnost rezervace míst, takže si nemyslím, že je všechno vyprodáno.

Užij si v IMAXu sezení dole v rohu… To bych tam raději nešel. :)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

to jako Honza fakt šel do Imaxu ted večer ? a nebo pujde snáma ráno ? :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

sodae napsal(a):

to jako Honza fakt šel do Imaxu ted večer ? a nebo pujde snáma ráno ? :)

Honza zůstal doma. Nechtělo se mu ráno vstávat.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

12. Posledni sobota se postupne preklapi do 1. virtualni posledni soboty/nedele. Kdo chce probrat, co jej trapi, necht se dostavi na jabber chat (nette@conf.netlab.cz) popr. pri absence klienta prijde k duhu online verze

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Posledni sobota skoncila, pokracovat se bude v nedeli v 15h (pravdepodobne jabber chat room / wave / hlas).

Hlavni temata?

Dokumentace a co s ni dal

  • starodavny problem – dokumentace je nedostacujici, jak ji ale pomoci?
  • je problem primarne v obsahu nebo v nastrojich?
  • navrh vyuzit githubu jako docasne reseni „nastrojove otazky“ – resi ale vse?
  • nutnost udelat novy quickstart – jake tema?
    • blog do 15min
    • forum
    • twitter klient
    • guestbook s autentifikaci
    • dalsi tipy prosim piste nize
  • moznost „tipu“ nad konkretnim tematem (tj. napr. 150 tipu k formum – kazdy tip by byl jednoduchej odstavecek nad jednim problemem, ktery se resi)
  • vice prikladovych apps?

Editoval Whitek (27. 12. 2009 2:20)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Zdravim,

virrtuální PS? wau :D kdyby byl někdo té lásky a přizval mě :)

  • wave – "HosipLan@gmail.com" (na wave přístup mám, jenom pokud tam bude konference tak mě přizvětě:)
  • skype – „hosiplan-theonlyone“
  • na jabberu jsem furt :)

Editoval HosipLan (27. 12. 2009 14:47)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

12. Posledni sobota/1. Virtualni Posledni nedele pomalu konci – na wave jsme myslim vyresili par palcivych otazek a definovali dalsi postup – diky za to!

Koho by to zajimalo, necht si najde na wave „posledni nedele with:public“ ; )

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Aktuálně čekáme, až David opraví WikiEngine :)