Nefunkčný import datagrid.js v spojení naja.js

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

Ahojte, chceľ by som sa opýtať, snažím sa rozbehnuť datagrid.js v spojení s naja.js. Naju sa mi podarilo normálna importovať funguje tak ako má no len s tým datagrid.js je problém. Myslí si že nieje inicializovaná naja. Skúšal som už meniť aj poradie importu toho datagrid.js súboru to nepomohlo stále rovnaký výsledok.

Include Naja.js or nette.ajax for datagrids to work!

Používam webpack, toto je js kde sa ho snažím naimportovať.

import '../modules/admin/scss/admin.scss'
import '../admin/js/main'

import naja from 'naja';
import netteForms from 'nette-forms';
import {LiveForm, Nette} from 'live-form-validation';

import datagrid from 'ublaboo-datagrid/assets/datagrid.js'

window.Nette = Nette;
window.LiveForm = LiveForm;
Nette.initOnLoad();
datagrid.initOnLoad();

document.addEventListener('DOMContentLoaded', () => {
    naja.initialize();
    naja.formsHandler.netteForms = netteForms;
});

Za každú radu dopredu ďakujem.

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Ahoj, aktuální Naja je pokud vím podporovaná, což se však nedá říct o ES modulech. Zakládal jsem na to issue, doporučuji se podívat tam a prokliknout se na kterékoliv z odkazovaných vláken, v nichž jsem uváděl řešení přes webpack.ProvidePlugin.

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

jiri.pudil napsal(a):

Ahoj, aktuální Naja je pokud vím podporovaná, což se však nedá říct o ES modulech. Zakládal jsem na to issue, doporučuji se podívat tam a prokliknout se na kterékoliv z odkazovaných vláken, v nichž jsem uváděl řešení přes webpack.ProvidePlugin.

Ďakujem už sa mi to podarilo fixnuť ďakujem. Ešte som sa ťa chcel opýtať prosím viem nejako odchytiť konkrétny ajax form?

/**
 * Zatvorí modal okno po odoslaní formuláru
 */
naja.addEventListener('success', function (e){
    console.log("element");
});

Po odoslaní ajax formu potrebujem dostať info o tom forme ktorý som posielal a ak je v modal okne potreboval by som ho zatvoriť. Nevedel by si poradiť, prosím? Ďakujem krásne :)

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
+1
-

K odeslanému formuláři se dostaneš v eventu interaction. Tam si můžeš cokoliv nastavit do options, které se pak předávají do všech dalších listenerů v kontextu toho konkrétního requestu. Viz https://naja.js.org/#…

Pavel Janda
Člen | 977
+
+4
-

Ahoj, na podpoře es modulů pracujeme. :) Přepisujeme celý datagrid frontend, aby podporoval již pouze Naja.js, treeshaking a taky postupně zahodíme závislost na jquery i bootstrap js. :)

Editoval Pavel Janda (12. 9. 2022 12:46)