vložení promnené do latte hlási chybu

vlkodlak
Člen | 160
+
0
-

zdravím, sestavil jsem latte šablonu,

.....
   <div class="col-md-8 right-0">
      <div id="vyber_nodu" class="col-8" data-myMaxCount="{$myMaxCount}" data-myNumShowNodePaginator="1" data-mySelectNodePaginator="">
	 {snippet paginator}
	    {ifset $myMaxCount}
	       {control paginator $myNumberSelectNod, $myMaxCount}
	    {else}
	       prosím, vyberte NOD v levé časti obrazovky.
	    {/ifset}
	 {/snippet}
      </div>
....

přidal jsem do presenteru předaní hodnoty

...
$this->template->myMaxCount = $aResult['count'];
...

a dokud jsem nepřidal do latte „data-myMaxCount=“{$myMaxCount}"" vše krásně fungovalo, ale po přidaní mi to píše
Undefined variable $myMaxCount

kdybych to nefungovalo před tím nebo když ten nově přidaný kus opět nesmažu tak bych chápal … chyba mezi klávesnici a židli, ale tahle nevím, málo paměti nebo nějaké nastavení v konfigu?

dakur
Člen | 493
+
0
-

@vlkodlak Nepředává se ta hodnota $myMaxCount náhodou až při redrawControl()? Jednou je toiž uzavřená ve {snippet} (při předávání do {control}) a podruhé ne (při použití v data atributu).

Editoval dakur (17. 1. 2022 6:28)

h4kuna
Backer | 740
+
0
-

Spíše bych řekl, že v rámci snippetu to máš ošetřené pomocí ifset a v data atributu nemáš. Takže když jsi toto ošetření dal do snippetu, tak očekáváš že ta proměnná nemusí existovat. Pokud by jsi ji měl nastavenou na null, tak by to nepsalo to co to píše, to samé platí kdyby count byl vždy číslo. Řekl bych že inicializaci proměnné máš v nějaké podmínce nebo handle metodě. Jelikož jsi uvedl jen jeden řádek z presentru, tak těžko říct.

Editoval h4kuna (17. 1. 2022 9:16)

vlkodlak
Člen | 160
+
0
-

děkuji vám @dakur a @h4kuna za nakopnuti … nakonec chyba byla přeci mezi klavesnici a židli při nedoržení struktury komunikace … prostě překombinování ajaxu, signalu a komunikaci presenteru a šablon