Naviazanie js eventu na btn kde je class=„ajax“

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

Ahojte. Chceľ by som sa opýtať či mi neviete poradiť. Potrebujem naviazať jednoduchý event na udalosť ajax ktorá je inicializovaná class=„ajax“.

Príklad ako to chcem použiť:

<a n:href="deleteEshopProductCart! $prod->getId()" class="btn-eshop-trash ajax"><i class="fas fa-trash"></i></a>

Po kliknutí na tento odkaz potrebujem aby aj nadalej fungovalo to ajax spracovanie ale sučasne s týmto eventom potrebujem spraviť ešte aj .on(„click“, function() {})

Hádam ste to už niekto riešili.

Dik za každú radu.

Polki
Člen | 553
+
0
-

Řešil jsem to s nette.ajax.js

Jediné, jak se mi to povedlo vyřešit je nedávat třídu ajax, ale ajax vyvolat pak na konci té události onClick.

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

@Polki hej to je klasika. Tiež som nad tým premýšlal viem že to je cesta ale tolkokrát som nato narazil že ma napadlo či to náhodov nemá niekto nejako elegantne poriešene. Dikes za koment :)

Polki
Člen | 553
+
0
-

Taky by mě to zajímalo.
Jinak nemáš zač. :)

Marek Bartoš
Nette Blogger | 1146
+
-1
-

.on('click') může být jen jedna a přepisují se, nejspíš potřebuješ .addEventListener('click', function() {}, false);

Polki
Člen | 553
+
+1
-

@MarekBartoš To je pro mě docela novinka a koukám, že i pro můj počítač.

Viz obrázek.

Marek Bartoš
Nette Blogger | 1146
+
-1
-

Polki napsal(a):

@MarekBartoš To je pro mě docela novinka a koukám, že i pro můj počítač.

Viz obrázek.

Myslel jsem property onclick, neznám api jquery

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

Ahojte popravde som aj to skušal. @MarekBartoš nevieš sem dať nejaký príklad toho ako by som malo vyzerať?

Marek Bartoš
Nette Blogger | 1146
+
+1
-

Nejspíš máš jiný problém než s přepisováním eventů. Property onclick umožňuje definovat jen jeden event a neuvědomil jsem si, že používáš funkci on() z jquery, která to tak nemá.