Nelze otevřít soubor v editoru Tracy

Martin1983
Člen | 1
+
0
-

Ahoj,
nemohu přijít na to, proč mi nefunguje otevírání editoru z Tracy. Udělal jsem vše, jak je napsáno na stránkách Nette:

  1. Stáhněte si příslušné soubory z repozitáře Tracy na disk.(Vytvořil jsem si vlastní projekt pomocí komposeru, takže tento projekt již Tracy obsahuje po samotném nainstalování – tzn. tento krok jsem vynechal)
  2. Upravte soubor open-editor.js a v poli settings odkomentujte a případně upravte cestu k vašemu editoru (Napsal jsem cestu k NetBeans.exe)

Spustil jsem soubor install.cmd jako správce (pozn.: tento soubor se také nalézal v již v mém projektu vytvořeném z komposeru).
Nakonec jsem provedl úpravy i ve Firefoxu: Ve Firefoxu může být potřeba protokol povolit nastavením network.protocol-handler.expose.editor na false a network.protocol-handler.expose-all na true v about:config.

Když kliknu na Tracy a zvolím editor NetBeans.exe, tak mi NetBeans sice najede, ale s následující hláškou:
C:\Program Files\Mozilla Firefox\editor:\open\?file=C%3A%5Cxampp%5Chtdocs%5Cnette-blog%5Capp%5CPresenters%5CHomepagePresenter.php&line=10&search=&replace= does not exist, or is not a plain file.

Jen zmíním, že se jedná o třídu HomepagePresenter, který chci opravit.

Díky všem za případnou radu