Lokalizace s podporou Neon souborů

lvaclav
Člen | 2
+
+1
-

Zdravím,

přidali jsme podporu pro Neon soubory do Localazy, takže je možné je přímo a snadno překládat do více jazyků.

Localazy umí také sdílet překlady mezi všemi aplikacemi na platformě (pokud je to povoleno), takže dokáže automaticky přeložit velkou část stringů až do 80 jazyků.

Pomocí CLI nástroje je možné automatizovat nahrávání a stahování Neon souborů – vše stačí nastavit jednou a zapomenout. Lze kompletně převést celou starost o překlady na Localazy.

Jinak jsme čeští vývojáři, Localazy jsme vytvořili pro naše vlastní aplikace a hrozně rádi budeme za postřehy a feedback a rádi probereme i vaše potřeby a požadavky. Snažíme se maximálně promítnout zpětnou vazbu a vyjít vývojářům vstříc.

Václav

Felix
Nette Core | 1186
+
0
-

Ahoj @lvaclav. To je super. Existuje i nejaky Nette example? Jak to cele zprovoznit? Pripadne muzeme v https://github.com/contributte neco vytvorit.

david.vaclavek
Člen | 2
+
0
-

Zdravím @Felix. Jsem součástí týmu Localazy. Nette example s nějakým sample projektem, včetně návodu, jak vše zprovoznit, plánujeme udělat!

Chtěli bychom se tedy domluvit, zda to uděláme v rámci Contributte nebo externě s tím, že poté nahrajeme kopii repozitáře…?

Plus ještě bych tě @Felix chtěl poprosit o e-mailový kontakt, chtěli bychom s týmem Nette vykomunikovat nějakou možnou spolupráci (e-mail bych předal našemu marketingovému týmu, který by vás kontaktoval).

Díky.

David.

Editoval david.vaclavek (18. 6. 2021 14:56)

Felix
Nette Core | 1186
+
0
-

Ahoj @david.vaclavek. Napsal jsem ti mail.

Felix
Nette Core | 1186
+
0
-

Pripadne mi napis na milan@sulc.dev @david.vaclavek

david.vaclavek
Člen | 2
+
0
-

Ahoj, zde link na blog post – všechny informace uvnitř.
Localize PHP Nette App using contributte/translation and Localazy