#posobota, s03e05 – save – online stream 29. 5. 2021

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

#posobota alias Poslední sobota je pravidelným online setkání všech fanoušků, začátečníků i ostřílených programátorů webových aplikací.


Program

  • Honza Kuchař & Honza Černý – keynote [15:00]
  • Oleg Chirukhin – Projector: What It Is and How It Works (EN)
  • Jakub Kašpar + Jan Labík – Jak pomocí Design Sprintu bezpečně zahájit projekt v lockdownu?
  • Martin Štekl – Jak fungovat s monorepo
  • Daniel Kurowski – Logika ve view vrstvě
  • Jiří Vomáčka – Jak realizovat větší technologické změny
  • Matouš Němec – Datagrid bez DataGridu
  • Závěr, shrnutí, losování, poděkování [19:20]

partneři

 

Hledáme partnery akce, kontaktujte partner@posobota.cz nebo 777 148 481

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

Ahoj @dakur co to tema „data containerů“ ? mel bys na to prostor v kvetnu ?

dakur
Člen | 493
+
+3
-

@chemix Tak já to zkusím. Šlo by třeba i udělat předtočené video? Mám upload 0.5 Mb vzduchem – na poradách ve firmě v pohodě, ale občas to má nálady, tak nevím, jestli si s tím troufám na live stream. 🙂

Editoval dakur (3. 5. 2021 16:04)

Felix
Nette Core | 1189
+
+2
-

dakur napsal(a):

@chemix Tak já to zkusím. Šlo by třeba i udělat předtočené video? Mám upload 0.5 Mb vzduchem – na poradách ve firmě v pohodě, ale občas to má nálady, tak nevím, jestli si s tím troufám na live stream. 🙂

To prijdeme o ten skvely prozitek, ze se neco muze pokazit. Ja bych byl pro live stream. :-D

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

@dakur a co to dat primo z brnenskeho studia grifartu odkud budem streamovat ? imho nejlepsi reseni.

chemix
Nette Core | 1296
+
+4
-

ps doplnil jsem program :) jak se vam libi ?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

chemix napsal(a):

ps doplnil jsem program :) jak se vam libi ?

Chybaju v nom nejake emoji 😇🐳

dakur
Člen | 493
+
0
-

chemix napsal(a):

@dakur a co to dat primo z brnenskeho studia grifartu odkud budem streamovat ? imho nejlepsi reseni.

To se mi moc nehodí, musel bych kvůli tomu dojet do Brna, takže bych strávil ve finále víc času na cestě než na streamu.

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

@dakur aha :) ja mel za to ze jsi z Brna ;-) muzes zkusit tedy pripravit 25–30min video a live bychom dali otazky a odpovedi pokud se bojis o stream

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-