Contributte / comgate – zprovoznění

aha009
Člen | 50
+
0
-

Ahoj,
máte někdo zkušenost s contributte / comgate?

Chtěl jsem použít, ale nedaří se mi zprovoznit.
Zkoušel jsme dle dokumentace https://github.com/…master/.docs

editor u položek zobrazuje jiné popisky.

public function createPayment(array $data): array
{
  $payment = Payment::of(
      Money::of($data['price'] ?? 50, $data['currency'] ?? 'CZK'), // amount, currency
      $data['label'] ?? 'Test item', 								// curr
      $data['refId'] ?? 'order101', 								// label
      $data['email'] ?? 'dev@contributte.org', 						// refId
      PaymentMethodCode::ALL 										// email
  );

Doplnil jsem je i podle popisů, ale pořád vyhazuje chybu:
Argument 1 passed to Contributte\Comgate\Entity\Payment::of() must be of the type int, object given, called in

Ta odkazuje ...\comgate\src\Entity\Payment.php:72

V dokumentaci je use Brick\Money\Money; To nebylo součástí instalace a doninstaloval jsem zvlášť.

Editoval aha009 (6. 2. 2021 22:58)

galab
Backer | 74
+
0
-

Používáš verzi 0.1.0? Tak musíš používat doc ke správné verzi https://github.com/…cs/README.md

Pokud chceš používat dev verzi (a doc k tomu), musíš nainstalovat dev-master

Editoval galab (6. 2. 2021 23:12)

aha009
Člen | 50
+
0
-

Děkuji. Dle té správné konfigurace je to lepší xD

Editoval aha009 (6. 2. 2021 23:56)

tom
Člen | 171
+
0
-

Ahoj, mam Nette 3.0, pomoci composeru jsem nainstaloval verzi 0.3, do configu jsem pridal comgate: Contributte\Comgate\DI\ComgateExtension a kdyz pak zkousim v presenteru volat tu service tak je null. Je mi jasne ze je asi tezke takto poradit, ale kde bych mohl hledat problem? Diky

nightfish
Člen | 468
+
0
-

tom napsal(a):

Ahoj, mam Nette 3.0, pomoci composeru jsem nainstaloval verzi 0.3, do configu jsem pridal comgate: Contributte\Comgate\DI\ComgateExtension a kdyz pak zkousim v presenteru volat tu service tak je null. Je mi jasne ze je asi tezke takto poradit, ale kde bych mohl hledat problem? Diky

@tom Jakým způsobem tu službu v presenteru vyžaduješ? Popsané chování může být způsobeno například tím, že máš v presenteru definovanou proměnnou, ale chybí jí atribut #[Inject]. Kdyžtak si počti v dokumentaci.

tom
Člen | 171
+
0
-

nightfish napsal(a):

tom napsal(a):

Ahoj, mam Nette 3.0, pomoci composeru jsem nainstaloval verzi 0.3, do configu jsem pridal comgate: Contributte\Comgate\DI\ComgateExtension a kdyz pak zkousim v presenteru volat tu service tak je null. Je mi jasne ze je asi tezke takto poradit, ale kde bych mohl hledat problem? Diky

@tom Jakým způsobem tu službu v presenteru vyžaduješ? Popsané chování může být způsobeno například tím, že máš v presenteru definovanou proměnnou, ale chybí jí atribut #[Inject]. Kdyžtak si počti v dokumentaci.

:-) moje chyba, chybel mi tam ten atribut inject … mozna by stalo zato to doplnit sem https://contributte.org/…comgate.html#… vzal jsem to z te ukazky a nevsioml jsem si. Jinak to samozrejme pouzivam, ale tady jsem to prehlidl. Diky

tom
Člen | 171
+
0
-

Umi tato komponenta nejak pracovat i s Apple Pay metodou? Nenasel jsem to tam, tak by me zajimalo jestli to nekdo pouziva. Diky