Jak ovlivnit tvar URL při signálu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Možná, že teď objevuju Ameriku, ale podařilo se mi ovlivnit tvar URL, která vede na signál Controlu či Presenteru.

Takže z ošklivého tvaru typu:

/?poll-answer=1&do=poll-vote

mám najednou:

/poll-vote/1

Jak na to?

Jednoduše přidejte do definice routy <do> a <parametr> (ve tvaru komponenta-subkomponenta-signál, případně jen signál, pokud jde o signál Presenteru), nastavte je jako nepovinné a je to!

Co mě trápí – myslel jsem, že metoda Route::setStyleProperty umí překládat nejen module, presenter a action, ale i další parametry uvedené v routách. Ale neumí. Zkusil jsem si z tvaru signálu „comments-reply“ udělat „odpovedet“, ale neúspěšně – vyhodí se mi výjimka „Style ‚do‘ doesn't exist.“.

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Ondřej Mirtes napsal(a):

Co mě trápí – myslel jsem, že metoda Route::setStyleProperty umí překládat nejen module, presenter a action, ale i další parametry uvedené v routách. Ale neumí. Zkusil jsem si z tvaru signálu „comments-reply“ udělat „odpovedet“, ale neúspěšně – vyhodí se mi výjimka „Style ‚do‘ doesn't exist.“.

A zkoušel jsi nejprve ten styl přidat? Nezkoušel jsem to, ale jsem si jist, že to půjde.