Facebook Graphs získání recenzí

Rndoom04
Člen | 72
+
0
-

Dobrý večer,
klientka mne oslovila že by chtěla na svém webu zobrazovat klientská hodnocení z její FB stránky. Všechny mé vyhledávací zdroje mne vedli k Facebook Graphs. Tzn. vytvořil jsem aplikaci, přes explorer tools jsem si vygeneroval access token, který se mi podařilo protáhnout expirací na 2 měsíce.

Skrze kód:

$fb = new \Facebook\Facebook([
'app_id' => 'ajdýčko',
'app_secret' => 'heslo',
'default_access_token' => 'access_token',
'enable_beta_mode' => true,
'default_graph_version' => 'v8.0',
]);

$fb_data = $fb->get('/ajdýčko_stránky/ratings');
$ratings = $fb_data->getDecodedBody(); // zde dostanu pole s hodnocením
dump($ratings);

Výsledkem je tedy že se mi vypíše array s hodnocením. A nyní problémy:

  1. Jakým způsobem získat permanentní access token? Pokud nelze, jak inteligentně získávat nový?
  2. Jak z hodnocení zjistit jméno (popřípadě i profilovou fotku) uživatele co hodnocení psal?
  3. Toto dočasné řešení mi funguje pouze v developer režimu. Jakmile přepnu na live, nelze mi vygenerovat token. Potřebuji oprávnění na pages_read_user_content a to pokud dám, vyskočí na mne chybová hláška, že „se chyba ukazuje pouze vývojářům a uživatelů se nedotkne“ ale access token už mi to nevygeneruje.

Nelze celou problematiku vyřešit jinak? Jednodušeji? Jde mi opravdu jen o to získat hodnocení z FB stránky v nějakém rozumném formátu a nechat zpracovat webem.

Všem moc děkuji za rady. :)

Edit: Obrázek chyby zde: https://ibb.co/DLJkjGk

Editoval Rndoom04 (22. 9. 2020 22:02)

Ondřej Kubíček
Člen | 494
+
+1
-

co to má společného s Nette?

jinak k ad.3, tedy ta error hláška tě jasně instruuje, takže se podíváš do té dokumentace, najdeš si pages_read_user_content

a kdyby sis to přečetl, dojdeš k:

This permission or feature is only available with business verification. You may also need to sign additional contracts before your app can access data. Learn More
This permission or feature requires successful completion of the App Review process before your app can access live data. Learn More

Rndoom04
Člen | 72
+
0
-

Ondřej Kubíček napsal(a):

co to má společného s Nette?

jinak k ad.3, tedy ta error hláška tě jasně instruuje, takže se podíváš do té dokumentace, najdeš si pages_read_user_content

a kdyby sis to přečetl, dojdeš k:

This permission or feature is only available with business verification. You may also need to sign additional contracts before your app can access data. Learn More
This permission or feature requires successful completion of the App Review process before your app can access live data. Learn More

Moc děkuji za reakci a pomoc. :)