Jak získat obsah payload v NAJA knihovně

zoool
Člen | 89
+
0
-

@jiripudil AHoj díval jsem se do dokumentace, a nevím jak získat hodnoty payload v Eventu afterupdate, nebo jak u nějakých tlačítek zakázat data-naja-snippet-append a u nějakých povolit, chtěl jsem to dělat přes vlastní rozšíření, ale nějak nemohu získat hodnotu payload . Děkuji

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Ahoj, obávám se, že moc nechápu, čeho se snažíš dosáhnout a jak. Nicméně payload v eventu afterUpdate k dispozici není, pouze v success a případně v complete.

zoool
Člen | 89
+
0
-

@jiripudil No snažím se udělat stránkování a u toho bude ještě tlačítko „Zobrazit dalších 20 položek“ a když se na to tlačítko klikne, tak chci, aby to tam vrácený obsah přidalo a kliž klikne uživatel na klasické číslo stránky, tak se vrácené položky nepřidají, ale přepíší.

Editoval zoool (13. 5. 2020 18:48)

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Ha, díky, už tomu rozumím. Obávám se, že to je use case, na který jsem nepomyslel, takže podporovaný není. Ale dává mi smysl; popřemýšlím, jak by něco takového Naja mohla umožnit implementovat hezky.

Jako ne tolik hezký workaround, který ale myslím bude fungovat i teď, bys mohl ten data-atribut snippetu přidávat či odebírat při kliknutí na patřičné tlačítko.

zoool
Člen | 89
+
0
-

Aha díky, to mě nenapadlo, zkusím jak to bude fungovat (pujde to když to udělám v eventu start?). Každopádně kdyby to bylo součástí Naja, bylo by to super.

Editoval zoool (14. 5. 2020 9:27)

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Pokud to chceš dělat přes Naju, pak ideálně v interaction, kde máš přístup k elementu, na který uživatel kliknul. Anebo starý dobrý onClick

d@rkWolf
Člen | 163
+
0
-

@jiripudil Zdravím, zdá se, že jsem právě došel ke stejnému use case s Najou – potřebuju lazy load stránkování, ale ještě s filtrováním ovládaným z formuláře, ovšem při filtrování se musí snippet překreslit od začátku(paginator se vynuluje, bude mít nový počet stránek podle vybraných filtrů), zatímco při scrollu(zatím tam mám tlačítko „načíst další“, ale mělo by to načítat další při scrollu dolů) by se měla donačíst další stránka s danými filtry, udělal sem prvně filtrování, byl sem happy, že mi to hezky filtruje a teď sem se jal dodělat stránkování(protože zobrazit tam potenciálně několik tisíc obrázků zaráz nemůžu) a zjistil, že s data-naja-snippet-append se mi při každé změně ve filtru appenduje další a další obsah.

Jal sem se hledat v dokumentaci, myslel jsem, jestli to nejde místo data attributu zadat do payloadu tam, kde se volá překreslení snippetu a nenašel.

Jak to teda obejít? Udělat onClick na tlačítko, který načítá další, najít v DOMu ten snippet, co se překresluje/doplňuje a přidat mu ten data attribut, místo abych ho tam měl vepsaný v šabloně? Chápu to dobře? Sem zvědavej, jak to nalámu ještě na ten scroll.