Nette\Mail 2.4 a podpisovanie pomocou DKIM

duskohu
Člen | 778
+
0
-

Ahojte, chcel by som vas poprosit ci je mozne nejako podpisovat email pomocou DKIM v Nette\Mail 2.4?
Clanok ako sa to riesi v Nette\Mail 3.1 som nasiel, ale bohuzial nemozem prejst v tom projekte na Nette 3, mam vela nevyriesenych zavislosti. Takze Nette\Mail 3.1 nemozem nainstalovat :-(.
Dalo by sa to nejak aj v Nette\Mail 2.4? Za info dakujem.

F.Vesely
Člen | 368
+
0
-

Asi jedině tak, že budeš posílat přes SMTP, které to podepíše.

Petr Parolek
Člen | 455
+
0
-

Ahoj, můžeš si balíček nette/mail forknout a doprogramovat si podporu DKIM do 2.4.

Lukes
Silver Partner | 68
+
+1
-

Ahoj,

podepisování mailů do Nette jsem dělal já. Vycházeli jsme s kolegou z nějaké staré knihovny co jsme našli na netu, kterou jsme ohnuli silně na rychlo do Nette a používali jsme to asi rok. Následně jsme ji rozebrali a přepsali do něčeho co je trochu čitelnější a testovatelnější a poslali jsme PR do Nette. Tady je ten kód, ze kterého se vyšlo a fungoval na Nette 2.4.

https://gist.github.com/…d4373477cc60

Je nutné přeregistrovat mailery, protože bez změn v Nette souborech to prostě napojit nešlo. Je to silně provizorní řešení, které funguje (nebo fungovalo) a žádná krása to není. Ale pokud se ti to bude hodit.

Pokud s tím potřebuješ poradit, tak mi napiš maila. Taky by se dalo jednoduše Downgradnout tu stávající Nette knihovnu. Zase tolik změn by tam nebylo.