Nefunkční tlačítko Náhled

F.Vesely
Člen | 368
+
+2
-

Ahoj,

nefunguje mi tlačítko „Náhled“ zde na foru.

V konzoli prohlíže to píše hlášku:
Uncaught ReferenceError: i is not defined
at Function.Texyla.Try (combined.js?v=1585528012:1)
at new Texyla.Ajax (combined.js?v=1585528012:1)
at Object.getPreview (combined.js?v=1585528012:1)
at Object.switchView (combined.js?v=1585528012:1)
at HTMLButtonElement.<anonymous> (combined.js?v=1585528012:1)

David Grudl
Nette Core | 8109
+
+2
-

opraveno

dakur
Člen | 493
+
+1
-

Taky jsem chtěl nahlásit. Tak ještě přihodím, že v anglickém fóru je český text u psaní odpovědi:

dakur
Člen | 493
+
0
-

Jo a když si přečtu nějaké téma, tak se mi neodznačí v Recent posts jako přečtené.

Fórum nemá svoje repo?

Editoval dakur (2. 4. 2020 15:23)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

dakur napsal(a):

Jo a když si přečtu nějaké téma, tak se mi neodznačí v Recent posts jako přečtené.

Označí se později, ne hned.

dakur
Člen | 493
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

dakur napsal(a):

Jo a když si přečtu nějaké téma, tak se mi neodznačí v Recent posts jako přečtené.

Označí se později, ne hned.

Což je ten bug. Čekal bych, že se to odznačí hned.

Šaman
Člen | 2634
+
0
-

Není to bug, je to feature. I když dodnes jsem její přínos nepochopil, a občas mi trochu vadí.
(Konkrétně mi vadí, že pokud jenom nakouknu jestli se třeba něco neděje ve vlákně kde jsem se ptal, ale nemám čas procházet všechna vlákna, označí se mi do příští návštěvy vše jako přečtené.)

dakur
Člen | 493
+
0
-

Šaman napsal(a):

Není to bug, je to feature. I když dodnes jsem její přínos nepochopil, a občas mi trochu vadí.
(Konkrétně mi vadí, že pokud jenom nakouknu jestli se třeba něco neděje ve vlákně kde jsem se ptal, ale nemám čas procházet všechna vlákna, označí se mi do příští návštěvy vše jako přečtené.)

Mně zase vadí, že když do toho vlákna vlezu, tak se jako přečtené nezobrazí – pak bez luštění nevím, co už jsem viděl. Tedy by dávalo smysl změnit chování z odznač vše v sekci recent od poslední návštěvy jako přečtené na označ jako přečtené otevřené vlákno.

David Grudl
Nette Core | 8109
+
0
-

V anglickém foru nejsou české texty, to je proto, že máš v administraci fóra nastavenou češtinu.