WYSIWYG a galerie – nástřel řešení

radekBrno
Člen | 61
+
0
-

Zdravím,

omlouvám se za dotaz mimo Nette, ale žádné jiné odbornější fórum mě nenapadlo. V adminu budu editovat články přes WYSIWYG editor (CKEditor) a do článku bude třeba přidávat několik galerií – typicky bude textová část, pak galerie, zase textová část, galerie, … Napadají mě 2 možnosti řešení:

  1. Vkládání galerií řešit přes WYSIWYG (buď nějaký plugin a nebo upravit přímo zdrojáky – moc se mi do toho nechce zasahovat)
  2. Administraci na správu galerií si napíšu sám a pak článek rozdělím na textové bloky – WYSIWYG, select box pro výběr galerie, WYSIWYG, select box pro výběr galerie, … Výhoda je ta, že budu mít galerie pod kontrolou a budu vědět, ke kterému patří článku.

Napadá vás ještě nějaký jiný způsob? Díky moc a hezký den.

galab
Backer | 74
+
+3
-

Můžeš třeba vkládat ve wysiwyg editoru „snippet“ např. [[galerie název]], který si před odesláním do šablony nahradíš konkrétní implementací galerie

Editoval galab (26. 2. 2020 16:53)

radekBrno
Člen | 61
+
0
-

Taky dobrý nápad. pro vložení toho snipetu bych možná mohl ve wysiwyg editoru udělat nějaké dialogové okno. Díky.

galab napsal(a):

Můžeš třeba vkládat ve wysiwyg editoru „snippet“ např. [[galerie název]], který si před odesláním do šablony nahradíš konkrétní implementací galerie