Ako vložiť Webpack js/css bundle do @layout.latte

steelbull
Člen | 240
+
0
-

Ako vkladáte Webpack vygenerované js/css bundle do @layout.latte?

HtmlWebPackPlugin predpokladám nemôžem použiť s latte.

Existuje nejaký Webpack plugin pre Nette? Alebo nejaký iný spôsob?

Editoval steelbull (6. 1. 2020 20:46)

David Matějka
Moderator | 6445
+
+5
-

pouzivam assets plugin a pak ho muzes treba nacist pres

if (!file_exists(__DIR__ . '/assets.json')) {
	return [];
}
return [
	'parameters' => [
		'assets' => \Nette\Utils\Json::decode(file_get_contents(__DIR__ . '/assets.json'), \Nette\Utils\Json::FORCE_ARRAY),
	]
];

ktery naloadujes jako config $configurator->addConfig(__DIR__ . '/config/assets.php');

Martk
Člen | 652
+
+1
-

Používám manifest + symfony/asset + makra

steelbull
Člen | 240
+
0
-

Ja som to zatiaľ urobil takto a funguje to. Je to ‚prasárna‘?

module.exports = merge(module.exports, {
        plugins: [
            new HtmlWebpackPlugin({
                filename: path.resolve(__dirname, '.')+'/app/presenters/templates/@layout.latte',
                template: path.resolve(__dirname, '.')+'/app/assets/@layout.latte',
                inject: 'head'
            })
        ]
    })
jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
+1
-

Existuje nejaký Webpack plugin pre Nette?

Ano :)

steelbull
Člen | 240
+
0
-

jiri.pudil napsal(a):

Existuje nejaký Webpack plugin pre Nette?

Ano :)

Ahoj Jiri, cakal som, ci sa ozves, videl som predpokladam asi Tvoje video, ako si ho prezentoval :-D

Skusal som ho, ale nejak mi nefungoval. V Tracy som ho videl, nevypisoval ziadnu chybu, ale neincludol ani CSS ani JS. Ale asi som ja nieco robil zle, este sa k tomu vratim, ale tlaci ma cas, takze zatial to necham cez Webpack. Som rad, ze mi to nejako funguje.

Editoval steelbull (7. 1. 2020 17:15)

srigi
Nette Blogger | 558
+
+5
-

steelbull napsal(a):

Skusal som ho, ale nejak mi nefungoval. V Tracy som ho videl, nevypisoval ziadnu chybu, ale neincludol ani CSS ani JS. Ale asi som ja nieco robil zle, este sa k tomu vratim, ale tlaci ma cas, takze zatial to necham cez Webpack. Som rad, ze mi to nejako funguje.

Ahoj, na zaklade tohto vlakna vznikol blogpost.
Hadam ti to pomoze to rozchodit.

Editoval srigi (20. 1. 2020 14:53)

steelbull
Člen | 240
+
0
-

srigi napsal(a):

steelbull napsal(a):

Skusal som ho, ale nejak mi nefungoval. V Tracy som ho videl, nevypisoval ziadnu chybu, ale neincludol ani CSS ani JS. Ale asi som ja nieco robil zle, este sa k tomu vratim, ale tlaci ma cas, takze zatial to necham cez Webpack. Som rad, ze mi to nejako funguje.

Ahoj, na zaklade tohto vlakna vznikol blogpost.
Hadam ti to pomoze to rozchodit.

@srigi Ahoj, diq za info. Ja som to nakoniec vysriesil inak. Vytvoril som vlastny html-webpack-basepath-plugin.

v html-webpack-plugin v options nastavis property basePath, tak ako som vo vlakne pisal skor basePath: „{$basePath}/dist/“ a pridaj html-webpack-basepath-plugin do plugins[].

a vsetky cesty sa zamenia za {$basePath}/dist/… a vsetko funguje.

Plugin: https://www.npmjs.com/…epath-plugin

Editoval steelbull (2. 2. 2020 16:21)

MajklNajt
Člen | 471
+
+1
-

@steelbull Myšlienka, že by mi webpack zasahoval do latte šablón sa mi moc nepáči… Aj keď to je asi viacmenej vec vkusu

steelbull
Člen | 240
+
0
-

MajklNajt napsal(a):

@steelbull Myšlienka, že by mi webpack zasahoval do latte šablón sa mi moc nepáči… Aj keď to je asi viacmenej vec vkusu

Prečo? Nechám si poradiť.