Ako rozdeliť formulár do dvoch logických celkov

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

Ahoj mám jeden problém potrebujem spraviť formulár kde bude možnosť odoslať formulár dvoma spôsobmi
jedna len priamo odošle formulár dalšia po kliknutí na submit (odoslať a zaregistrovať) by mala spraviť to že mi otvorí modal okno a v tom mám login email, password a verify password kde pod týmito inputmi je tlačidlo submit.

A tu mi zniká ten problém. Totižto potebujem aby ak sa rozhodne odoslať a zaregistrovať aby boli tieto inputy require tie mam v nette form ako require. To už mám ale další problém vznikde vtedy ak chcem len odoslať form bez registrácie.

Tým že su tie inputy require a tiež sú logicky súčasťou jedného formu, myslím tie ktoré sa vypíšu v tom modal okne tak mi to ten form neodošle. Napadlo ma nejako cez snipety prekreslovať tie inputy.

Za každú radu ďakujem. :)

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

Nedalo by sa nejak cez snippety prekresliť tie inputs s nerequire na require ?
Skúšam to ale nejak sa mi to nedarí.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

@KristianSubweb a dva formulare? mozna to poradne nechapu, muzes dat treba screenshoty flow co si predstavujes?

KristianSubweb
Člen | 144
+
0
-

chemix napsal(a):

@KristianSubweb a dva formulare? mozna to poradne nechapu, muzes dat treba screenshoty flow co si predstavujes?

No nakoniec som to rozdelil do dvoch formulárov. Zmenili sme tomu logiku a je to okey dikes. :)