Stav Kdyby bylíčků v Nette 3

Huholoman
Člen | 4
+
0
-

Před nějakou dobou sem někde četl vyjádření Davida Grudla (v souvislosti s Nette 3) o tom, že někdo pokračuje ve vývoji Kdyby balíčků. Neví někdo, jestli tam spadá i Doctrine, případně jak to s tim vývojem vypadá?

Díík

Felix
Nette Core | 1186
+
+1
-
Huholoman
Člen | 4
+
0
-

No já právě koukal na Nettrine, ale už pár měsíců se nic neděje. Visí tam třeba pullrequest pro podporu Nette3. Pak se tam zmiňuje integrace Doctrine od Tomáše Pilaře.. To je krapet aktivnější, poslední aktualizace před 23 třema dnama. Ale jak jsem psal v prvnim příspěvku, David Grudl se nechal slyšet, že (tušime právě Tomáš Pilař) někdo přebírá Kdyby balíčky a obnoví vývoj. Tak mě zajímá stav, jak je na tom Kdyby\Doctrine :)

Felix
Nette Core | 1186
+
+1
-

@Huholoman Nettrine je aktivni, jenom to neni 1 balicek. Mrkni na aktivitu co porizuje Gitter (https://gitter.im/…ine/nettrine).

Nektere Kdyby balicky aktualizuji kluci z Pecky, napr. @Spammer.

Huholoman
Člen | 4
+
0
-

@Felix Chápu. Mužu se ještě zeptat, na podpoře nettrine/dbal pro Nette 3 se pracuje, případně kdy by tak mohla být?

MajklNajt
Člen | 471
+
+1
-

@Huholoman nettrine používam na Nette 3 a funguje krásne, len si musíš do composera hodiť dev-master

Felix
Nette Core | 1186
+
+5
-

@Huholoman @MajklNajt Snad brzy, postupne aktualizujeme celej ekosystem asi 100 balicku. Tak to chvilku da. :-) Pocitam, ze do konce prazdnin bude snad vsechno Nette 3 ready.

Huholoman
Člen | 4
+
0
-

Ook, ještě zkusim, použít dev jsem zkoušel a umřelo mi to, tak zkusim ještě jednou, třeba sem někde upsal. :)

Spamer
Člen | 3
+
+7
-

Ano o část balíčků se staráme u nás v PeckaDesign. Připravit a otestovat to na našich projektech vzhledem k jejich rozsahu je ale běh na dlouhou trať, takže to ještě nějakou dobu potrvá. Kdyby/Doctrine mezi balíčky k udržování určitě taky patří a pokud nebudou velké komplikace s upgradem tak koncem prázdnin by upgrade mohl být hotov.