Handle link v Latte nefunguje, action link ano

tkn
Člen | 12
+
0
-

Ahoj,

narazil jsem na (pro mě) zvláštní problém. Potřebuju v Latte vytvořit link pro Ajax do jiného presenteru, ale překvapivě to nefunguje tak jak bych čekal.

Když chci link na akci tak používám tohle:

{link Barcode:saveBatch}

a takhle to funguje, takže když chci link na handle ve stejném presenteru jako je akce výše, tak jsem chtěl použít tohle:

{link Barcode:checkSerie!}

ale to mi hlásí Component with name ‚Barcode‘ does not exist.

Moc nechápu, proč když volám akci tak to funguje a když volám handle tak ne, i když je to ve stejném Latte souboru a volám to ve stejném presenteru.

Editoval tkn (15. 3. 2019 12:33)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Proč chceš volat ajax z jiného presenteru? Ten handle bude nejspíš používat jen ta jedna komponenta asi… tak si handle přesuň do komponenty.

tkn
Člen | 12
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

Proč chceš volat ajax z jiného presenteru? Ten handle bude nejspíš používat jen ta jedna komponenta asi… tak si handle přesuň do komponenty.

Protože mám dva různé formuláře ve dvou různých presenterech, ale u obou potřebuju aby měly možnost volat ten handle.

Pavel Kravčík
Člen | 1182
+
+1
-

Tak jim dej stejného předka s tou obsluhou.

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Tak ty formuláře ještě obal do komponenty a v ní udělej handle. Nebo si udělej BasePresenter kde nacpi všechen bordel no (jednodušší, ale horší řešení).

Editoval CZechBoY (15. 3. 2019 14:52)

tkn
Člen | 12
+
+1
-

Ahoj, díky za rady. Problém není to rozchodit, ale nerozumím tomu, proč to pro actionu funguje a pro handle ne. Respektive proč je problém přidat do linku jiný presenter.