Nastaveni .htacces a document root

ali
Člen | 342
+
0
-

Na nasem hostingu neni mozne zmenit document root na subdomene, takze presmerovavam pomoci .htaccess do www slozky

<IfModule mod_rewrite.c>
	RewriteEngine On
	RewriteRule (.*) www/$1 [L]
</IfModule>

V podadresarich app, temp, log atd mam vzdy soubor .htaccess

Order Allow,Deny
Deny from all

coz vede k tomu, ze jakmile zadam domena.cz/app tak server vyhodi chybu „403 Forbidden“.
To se mi moc nelibi, a radsi bych v aplikaci pres error presenter zobrazil chybu 404.
Cehoz docilim tim, ze z pod adresaru vymazu .htaccess.
Je tohle to nastaveni v poradku? Neni nejaka moznost, ze se pujde nejakym zpusobem dostat do „zakazanych“ podadresu?

MajklNajt
Člen | 471
+
0
-

podľa mňa pre pokus o prístup do zakázaného adresára je úplne v poriadku vyhodiť 403, prečo chceš 404?

Editoval MajklNajt (28. 1. 2019 14:05)

Pavel Kravčík
Člen | 1182
+
0
-

@MajklNajt: Protože ta adresa není požadavek na složku, ale na stránku/presenter app.

Nestačilo by RewriteBase /www?

Editoval Pavel Kravčík (28. 1. 2019 15:01)

ali
Člen | 342
+
0
-

@MajklNajt Mozna jsem se spatne vyjadril.. ja chci aby se ten request dostal do aplikace a jelikoz presenter App: nebude existovat, tak to vyhodi 404

Editoval ali (28. 1. 2019 15:08)

ali
Člen | 342
+
0
-

@PavelKravčík s RewriteBase mi server vraci 404

<IfModule mod_rewrite.c>
	RewriteEngine On
	RewriteBase /www
	RewriteRule ^(.*)$ $1 [L]
</IfModule>
Pavel Kravčík
Člen | 1182
+
0
-

@ali: Tak to je cajk ne? :)

ali
Člen | 342
+
0
-

@PavelKravčík 404 mi vyhazuje server, ne aplikace a hlavne na vsechno (krom slozek app, temp… tam to porad hlasi 403) :-) a pri zadani domena.cz/ se mi zobrazi vypis slozek :-)

Trosku vic jsem googlil a to chovani, ktereho se snazim dosahnout asi nebude mozne.

Pavel Kravčík
Člen | 1182
+
+1
-

@ali: Aha. Před pár lety jsem měl dvě Nette na jednom hostingu, ale jak se mi to povedlo už Ti bohužel neřeknu, ale vím, že jsem začal s tímto.

https://kb.wedos.com/…bdomeny.html