Handle metoda v nadřazené komponentě

Polki
Člen | 553
+
0
-

Zdravím. Potřebuji kouzelníka, který mi pomůže s mou magií.

Mám komponentu A, ve které je formulář jako control, takže se dá vykreslovat. Toto vykreslování je nějaké moje univerzální a vykresluje tedy všechny komponenty určitým způsobem.

Poté mám jinou komponentu (B), která má v sobě tuto komponentu A a je schopna upravovat tento základní formulář. Prostě formulář v komponentě A obsahuje sdílená formulářová pole pro všechny formuláře v aplikaci, traity s mými vlastními prvky a defaultní renderer, který mi tento formulář vykreslí do designu dané aplikace.

V komponentě B poté tento formulář modifikuji (přidávám do něj inputy) a v krajních případech mohu změnit i šablonu pro vykreslování.

Otázka je, když v komponentě B podstrčím komponentě A šablonu, kterou aktuálně potřebuji a chci zde udělat odkaz ajaxem, tak mi {link doSomething!} odkazuje na handleDoSomething() v komponentě A a ne v komponentě B. Jelikož má být ale komponenta A univerzální pro celou aplikaci, tak by se mi hodilo aby tento signál odkazoval na handleDoSomething() v komponentě B. Nějaké nápady?

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

$this->getParent->link(‚signal!‘)

Polki
Člen | 553
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

$this->getParent->link(‚signal!‘)

Jo, ale to potřebuju v té šabloně. Jde to tak zapsat do šablony?

Phalanx
Člen | 310
+
0
-

Jen si vytvor handle v komponente A s kodem co psal CzechBoy a v latte pak normalne jen link.