Plecháček Nette Framework

chemix
Nette Core | 1294
+
+15
-

Ahoj,

ideální na takové to programátorské kávičkování

nebo čajíčkování

https://communitte.com/shop

Kcko
Člen | 465
+
0
-

Při vší úctě ke všemu co děláš a o co se staráš, je to hrůza.
Já si ted nechávám sólo vyrábět celomodrý hrnek s logem NETTE, bez opičáren a motivů, které vůbec s Nette nesouvisí (viz to co je rozeseto v tom plecháčku).

Někdo to tu už dříve psal (nevím kdo, snad Tomáš Jacík).

Kdybych chtěl hrnek s logem Youtube, tak bych chtěl bílý hrnek s červeným logem Youtube bez další omáčky a pitchovin.

Mě se to nelíbí.

PS. místo dislajku nějaká argumentace?


Přepsáno moderátorem do slušné podoby:

Ahoj chemixi,
předem bych chtěl říct, že si moc vážím všeho, co děláš. Ať už je to organizování poslední soboty a dalších akcí, psání magazínu nebo třeba tento merchandise.

Chtěl bych tě poprosit, zda by nešlo udělat nějakou jinou minimalistickou verzi hrníčku, kde by bylo třeba jen logo Nette? To bych si rád koupil a něco tak i sám příspěl :) Ten současný design není dle mého gusta. Kdyby se ti to nechtělo řešit, tak si to vezmu sám na triko a kdyžtak nechám vyrobit o pár hrníčku víc pro další zájemce.

Ještě jednou díky a přeju ti hezký den :)

Editoval David Matějka (27. 11. 2018 10:31)

Pavel Kravčík
Člen | 1180
+
0
-

Také bych poprosil o něco jednoduššího. Super jsou třeba plecháčky od Font Awesome (kdo nepřispěl na kickstarteru prohloupil :). Doufám, že odkaz půjde – máme bloknutý Twitter (https://twitter.com/…819777814528).

Na hrníčku je „czech made“ to platí asi jen pro Nette hádám? Díky.

Pavel Janda
Člen | 977
+
0
-

@DavidMatějka :D Skvělý!

Mně osobně nezáleží tolik na vizuální podobě – spíš mě štve, že nemůžu v žádné „tiskárně“ najít pěknej, jednoduchej hrnek na velký kafe. Všude je to jen 250ml. :/

Ale plecháček se mi fakt líbí, objednám. :) A palec na aeropress. 👍

Editoval Pavel Janda (27. 11. 2018 11:58)

Jan Endel
Člen | 1016
+
+3
-

Ahoj Chemixi,

hrníček krásný, mohl bys prosím jenom do e-shopu přidat, kolik se do něho toho kafe/čaje/vody/kofoly/jiné pochutiny vejde?

Díky moc!

David Grudl
Nette Core | 8082
+
+7
-

Až po okraj tak 400 ml. Tedy 2× Latté :-)

Pavel Janda
Člen | 977
+
0
-

@chemix One last note: Mohl bys, prosím, přidat do objednávacího formuláře nějakou informaci o odběrném místě, když si to chce člověk osobně vyzvednout? Díkys!

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

@PavelJanda Odberne misto je nettefwpivo v praze v prosinci. Dalsi domluvim.

@PavelKravčík nechaval jsem to delat v mugs.cz v cechach urcite delaj tisk. Jestli plechace, to nevim. Vtip byl miren na Nette.

@JanEndel dik za tip. Pridam to tam: Objem: 400 ml až po okraj
Výška: 8 cm
Průměr: 9 cm

@Kcko Ja bilej nebo modrej hrnek s logem nette nechtel. To si muzu zajit sam do fotoobchodu a do tydne ho mam a za mnohem mensi penize. Ja to vse co delam, delam proto, ze me to bavi. A bavi me na tom to, posilat to nekam dal. To ze se ti to nelibi, je tvoje vec a tak si to nekoupis, nic se nedeje. Ja doufam, ze se naopak najde dalsich 88 lidi co si to koupi a ja v tom nebudu viset se svejma penezma. O nejakem vtipu na tema “cibulak” se asi radeji bavit nebudem.

Jan Endel
Člen | 1016
+
+1
-

<offtopic> mě to vyšlo na půl litru – pi * 4,52 * 8 = 508,9380098815</offtopic>

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

@JanEndel rekl bych, ze to bude vinou nenulove tloustky steny :) (nebo lepe – ty rozmery jsou vnejsi)

GEpic
Člen | 562
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Až po okraj tak 400 ml. Tedy 2× Latté :-)

@DavidGrudl Pokud si v Itálii objednáte Latté, přinesou vám našlehané mléko.

Editoval GEpic (27. 11. 2018 16:02)

Milo
Nette Core | 1283
+
+4
-

A když si v Maďarsku objednáte kurvu, přinesou vám fenu. Taky zajímavý.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
+2
-

Když si ve Vietnamu objednáš Phở a vyslovíš to Pho namísto Phở, tak ti donesou prostitutku. Svět je neobyčejné místo.

Šaman
Člen | 2632
+
0
-

Když je vám v Chorvatsku vedro a máte žízeň, tak vám doporučí, ať si dáte hladnú piču. Deal with it…


Ou, když dáte „hladná piča“ do google translatoru a zadáte jazyk chorvatština, tak to přeloží správně. Když ale dáte automatické rozpoznávání… tak to přeloží přesně to, co tam všichni slyší. Hungry pussy. :)

Editoval Šaman (30. 11. 2018 17:30)

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Když si v cechach nekoupite hrnecek dostatecne vcas, tak nebudou :-) limitka 100 kousku mizi pred ocima, jsme na cca 50 kouscich