Nettrine/Extensions: Tree listener was not found on your entity manager

fordo.pytlik
Člen | 26
+
0
-

Ahoj,

snažím se rozchodit Nettrine/Extensions, po konfiguraci dle návodu se zdá, že to funguje, ale když se pokusím ho získat pomocí $em->getRepository(Topic::class), tak se zobrazí chyba:

Tree listener was not found on your entity manager, it must be hooked into the event manager

Když koukám do DoctrineExtensionsExtension, tak to vypadá, že se Listener sice vytvoří, ale nezaregistuje – v návodu ale o registraci není zmíňka (nebo jsem něco přehlédl). Koukal jsem samozřejmě i do původního Gedmo a tam je vidět, že event přidávají.

Takže předpokládám, že bych měl TreeListener do EventManageru přidat sám? Přiznám se, že nevím, jak :-( díky za každé nakopnutí

Editoval fordo.pytlik (20. 8. 2018 21:21)

fordo.pytlik
Člen | 26
+
0
-

PS: když se koukám na konkureční Kdyby\Doctrine resp. rozšíření Rixxi, tak tam je vidět, že se přidá tag kdyby.subscriber, který asi zařídí zapojení do eventů…

Felix
Nette Core | 1186
+
+1
-

fordo.pytlik napsal(a):

PS: když se koukám na konkureční Kdyby\Doctrine resp. rozšíření Rixxi, tak tam je vidět, že se přidá tag kdyby.subscriber, který asi zařídí zapojení do eventů…

Ahoj, mas pravdu. Musis to udelat rucne, nebo pokud to vyuzivas s nettrine/dbal, tak zkus pridat tag nettrine.subscriber.

https://github.com/…xtension.php#L154

Kdyz by jsi pripravil PR, to by bylo hodne cool.

fordo.pytlik
Člen | 26
+
0
-

Díky za odpověď. Zkusil jsem připravit PR, koukni jestli jsi to myslel takle.