Dva náhledy / jeden presenter

fany
Člen | 18
+
0
-

Mám presenter, kde mám logiku pro daný nahled.latte soubor.

Tento latte soubor je potřeba zobrazit ve 2 různých pohledech a to za

1: Plný pohled, včetně layout.latte (kde je menu, přepínače i postranní menu)** WEB**
2: jen samotný nahled.latte soubor včetně logiky a dalších latte souborů, které se includují do této šablony – Inteligentní zařízení

Napadlo mě použít parametr v URL kdy poslední parametr by byl identifikátor zobrazení (přepínač mezi plným a ořezaným pohledem), případně nastavit si pro daný presenter 2 routy, přičemž první by volala vše a druhá by volala jen fce které jsou potřeba.

Mám automaticky generované menu z DB a v případě druhého pohledu by nebyla potřeba jej vůbec zobrazovat a tudíž ani tahat zbytečná data z DB.

Rád bych se vyhnul řešení, kdy bych vytvořil nový presenter a zduplikoval kod z již stávajícího jen s tím rozdílem že druhý presenter by zobrazoval jen daný latte soubor bez omáčky
Dvoje zobrazení mám jedno pro web a druhé pro inteligentní zařízení, které využívá jen jednu podstránku, pro zobrazení aktuálních informací.

Výsledný pohled by měl dle parametru v URL adrese zobrazit pouze vyhledávání a z druhého pohledu vyhledávání s prvky menu.
aneb pokud se v URL adrese nachází parameter „1“, tak pomoci presenteru nastavit v layout zobraz či ne.

Editoval fany (2. 7. 2018 14:52)

rkor
Člen | 62
+
+1
-

Můžeš si třeba udělat layout bez menu a v presenteru jej nastavit

public function renderNahled() {
	$this->setLayout('tinyLayout.latte');
}

Případně layout vypnout a zobrazí se ti jenom nahled.latte

public function renderNahled() {
	$this->setLayout(false);
}