500 Internal Server Error

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Maxell
Člen | 3
+
0
-

Ahoj,

dělám první web na Nette a mám problém s jeho rozchozením na ostrém serveru. Na localostu vše funguje správně, po nahrání na server mi to ale hlásí 500 Internal Server Error, An error occured while executing error-presenter (http://beta3.knockoutme.com/document_root/). V logu žádné chyby nemám, zápis je povolený pro adresáře log, session a temp. Zapnul jsem laděnku přes Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT), chyba se zobrazuje ve Firebugu.

Je nějaká cesta, jak odhalit chybu? Díky

Jod
Člen | 701
+
0
-

Ja som mal minule chybu v .htaccess

Maxell
Člen | 3
+
0
-

Jod napsal(a):

Ja som mal minule chybu v .htaccess

Ten jsem zkoušel také měnit, zkoušel jsem nastavit v document_root .htaccess jak na „RewriteBase /“, tak pro jistotu i „RewriteBase /beta3“ a výsledek stále stejný.

Jod
Člen | 701
+
0
-

catchErrors v bootstrape máš na false? Kôli tomu mi písalo 500 Error a nie kokrétny problém.

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Vyřešil jsi to? Protože ta webovka funguje.

Maxell
Člen | 3
+
0
-

Ahoj,

web už jede, chyba byla nejspíš u dotazů do databáze. Nahrál jsem updatovanou verzi a rozjelo se to. Divné je, že laděnka mi nic nehlásila, i log je prázdný.

Klokan
Člen | 47
+
0
-

Ahoj, mám podobný problém. Ostrý web mi hlásí chybu 500. Po zobrazení hlášek mi hlásí NotImplementedException a chyba je při start_session. Pokud stejný příkaz dám na začátek, tak se session vytvoří bez problémů, ale pak samozřejmě hlásí ve Web/Session, že session již byla vytvořena.
Nenapadá někoho něco ?
(Nette 0.9 stable – localhost jede bez problémů)

Jod
Člen | 701
+
0
-

Vymaž si staré /temp a /session z disku.

Klokan
Člen | 47
+
0
-

Jod napsal(a):

Vymaž si staré /temp a /session z disku.

Díky, vyzkouším. Nejede server :o(.

Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

Neviem, ci som to spravne pochopil, ale skus v bootstrap.php napisat toto

<?php
if (!$session->isStarted()) {
	$session->start();
}
?>

a tym sa ti nastartuje session iba, ak este nebola

Editoval Matúš Matula (13. 10. 2009 12:54)

Jod
Člen | 701
+
0
-

Mal som tento problém a bolo to spôsobené myslím tým, že som nahral nové data na server, pričom boli staré veci ešte nacachované.