Ruční vykreslení options u selectboxu

hyneks
Člen | 4
+
0
-

Ahoj,

je prosím nějaká možnost, jak vykreslit ručně options u selectboxu v Nette formuláři?
Zakoupil jsem angular template, která využívá „vlastní“ formulářové prvky, takže výsledný select by měl vypadat takto:

<md-select n:name="priority" ng-model="someVal" name="priority" placeholder="Zvolte prioritu">
   <md-option value="1">Urgent</md-option>
   <md-option value="2">Vysoká</md-option>
   <md-option value="3">Střední</md-option>
   <md-option value="4">Nízká</md-option>
</md-select>

Jak můžete vidět, skrz n:name ručně vykreslím md-select, ale bohužel options se mi do něj už hází automaticky a to se vykresluje špatně. Potřeboval bych je tedy nějak projet foreachem a ručně je vypsat jako <md-option>, pokud je to tedy možné.
Nevíte někdo, jak na to, prosím? Případně jinou cestou, než nad kterou tu nahlas přemýšlím, hlavně aby se to vypsalo takto správně…

Moc díky všem!

Ondřej Kubíček
Člen | 494
+
0
-

jestliže to máš angular aplikaci, tak tam celé programování probíhá na klientu, jak do toho chceš zakomponovat nette?

hyneks
Člen | 4
+
0
-

Chci využít jen grafiku té šablony, jinak chci aplikaci postavit na Nette..

Kcko
Člen | 465
+
0
-

Koupil sis šablonu, která je postavená na angularu, takže všechno co má tyhle anguláří tagy nebo direktivy se pak nahrazují za něco jiného.

To se Ti tedy bude dělat hodně blbě a dřív nebo později narazíš na něco horšího, podívej se / zkontaktuj autora jestli to nemá oddělené, případně bych zvolil jiný template, na TF je jich mraky.

Ondřej Kubíček
Člen | 494
+
0
-

jak píše Kcko
ted je ti ta šablona na nic, budeš muset nahradit md-select, potažmo md-option (a spoustu dalších věcí) za klasické select a option, tam to nejsou standardní prvky

Kcko
Člen | 465
+
0
-

Zkus tuhle, na tom jsme stavěli nějaký intranet my: https://wrapbootstrap.com/…me-WB0R5L90S
Je tam hodně prvků a podstránek a myslím, že je to docela povedené.

Editoval Kcko (14. 3. 2018 9:52)

hyneks
Člen | 4
+
0
-

Díky za tipy, ono u ostatních prvků je to v pohodě (teda ještě jsem nedošel k radio buttonům a checkboxům, možna s tím radio b. bude stejný problém jako se selectem, uvidím), ale select jsem vyřešil tak, že jsem si ho nastyloval stejně jako vypadá ten jejich a hold když se otevře, tak už to není tak elegantní, no..:) Ale jinak se mi ta šablona hodně líbí, tak se s tím chci ještě zkusit poprat, když už jsem si jí koupil, ale kdyžtak bych využil nějakou z bootstrap šablon, díky!