htaccess na subdoméne – You don't have permission to access

Laco
Člen | 7
+
0
-

Zdravím,
mám problém nasadiť NETTE projekt na hosting. Som nútený použiť exohosting, projekt nasadzujem na subdoménu. htacess som sa nedotýkal, použil som štandardný, ktorý už bol v projekte. Po nasadení mi logovalo chybu Options not allowed here, vyriešil som to odstránením tejto časti z htaccess:

# disable directory listing
<IfModule mod_autoindex.c>
	Options -Indexes
</IfModule>

keď si dám cestu na subdoména.doména.sk/www – správanie je správne, nie som prihlásený presmeruje na na subdoména.doména.sk/www/users/sign-in tu mi ale vypíše You don't have permission to access /_sub/subdoména/www/index.php on this server.

teraz moje problémy podľa dôležitosti:

  1. ako mám najjednoduchšie upraviť štandardný htacess tak, aby mi aplikácia fungovala (permission nielen vo www/)?
  2. čo môže spôsobiť to, že som odstránil z htacess tú časť s Options?
  3. je nejaká možnosť úpravy htacess tak, aby som odstránil www z URL? subdoména.doména.sk/www/…

Ďakujem za rady.

Ondřej Kubíček
Člen | 494
+
+1
-

ad 3. pokud se nepletu, měl bys mít v rootu htaccess ve kterém budeš mít RewriteBase /www, což myslím vyřeší i tu 1

Laco
Člen | 7
+
0
-

Ondřej Kubíček napsal(a):

ad 3. pokud se nepletu, měl bys mít v rootu htaccess ve kterém budeš mít RewriteBase /www, což myslím vyřeší i tu 1

super ďakujem RewriteBase /www vyriešil 1. problém. www v URL musím ale stále používať.