odkaz s parametrem action

admin@easyweb4u.cz
Backer | 143
+
0
-

Mám v šabloně takovýto odkaz:

<?php
<li><a href="{plink 'Content:default' id=>$m, lang=>$lang, lng=>$lng, action=>'reviews', user_language=>$lng, hotel_id=>$hotelid}"</a>
?>

Potíž je v tom, že se parametr action nepřenese (a neptejte se proč nemůžu použít jiný název parametru), kope se to s action (šablona default). Jde to nějak vyřešit?

Ještě přikládám routu:

<?php
$frontRouter[] = new Route('<lng>[/<presenter>][/<action>]/<lang>', ['presenter' => 'Default',
        'action' => 'default'
    ]);
?>

a výslednou URL: en/content/1?id=101&user_language=en&hotel_id=3064

URL a zobrazený výstup je OK, ale chybí mi tam ten parametr action=reviews (ten výstup je tím ovlivněn)

Editoval admin@easyweb4u.cz (4. 5. 2017 14:16)

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

a neptejte se proč nemůžu použít jiný název parametru

ale stejně se musím zeptat :) action je interni parametr presenteru a myslim, ze nebude snadne presvedcit nette, aby ho tak nebralo. proc se nemuze zmenit nazev toho parametru?

admin@easyweb4u.cz
Backer | 143
+
0
-

No protože ten parametr vyžaduje javascriptový systém třetí strany (iframe). Já jsem to obešel, nakonec jsem ten parametr nazval jinak a přes proměnnou ho poslal do toho javascriptu. Ale je to takové humpolácké řešení.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

myslim, ze nebude snadne presvedcit nette

Nesouhlasím, imho s globálníma filtrama to uděláš snadno. Vstupní filtr dát query parametr action do app parametru not_nette_action a query parametr nette_action do app parametru action. Výstupní filtr udělá to samé, naopak.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

jestli jde jen o podobu url, tak to potom jo, no..

admin@easyweb4u.cz
Backer | 143
+
0
-

Z toho jsem jelen.

admin@easyweb4u.cz
Backer | 143
+
0
-

Já myslím, že právě nejde jen o podobu URL. Potřebuju vytvořit odkaz v latte s tím parametrem.